Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féljek? A lakás tulajd. átjön...

Féljek? A lakás tulajd. átjön és megmérgezi a kutyám? Amikor nem vagyok ott

Figyelt kérdés

Most koltozunk, a lakas amit kibereltunk a szomszedom fiae.o messze lakik ugyhogy az anyja foglalkozik majd a lakberrel stb...

a tulajnak emlitettem h van egy kiskutyam.annyit mondott h remeli nem hangos, mert az anyja fel az allatoktol.de most h ezen gondolkodtam eszembe jutott h valahol olvastam egyszer h a tulaj a sajat kulcsaval bement egy par berelt lakasba es megmergezte a kutyajukat.

en pedig semmitol sem felek jobban mint a meregtol.es ahogy elneztem a szomszedom nem valami allatbarat.


2014. szept. 8. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért menne be megmérgezni? Amikor még nem is találkozott a kutyáddal az a nő? Amúgy cseréljetek zárat.Amikor meg jön a nő, zárd el a kiskutyát. Vagy valamelyikőtök vigye sétálni.
2014. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira nem tűrné meg a kutyákat, eleve azt sem engedte volna, hogy beköltözz oda kutyával.

Más dolog nem szimpatizálni az állatokkal és más megmérgezni őket azért, mert csupán léteznek, egy pszichopata lehet, aki ilyesmire vetemedik.


Pánikrohamot emiatt nem kell kapni, szerintem igazán nincs mitől tartanod, főként ha a kutya jól nevelt, nem agresszív. :)

2014. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mar gondolkodtam a zarcseren csak meg jelenleg nem tudom mit hol stb.draga biztonsagi ajto. Nem tudom miert, de en kinezem belole h kepeslenne ilyenre
2014. szept. 8. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ne ítélj első látásra. És mint mondták: ha jól nevelt a kutyád, akkor nincs mitől félj.
2014. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudom mennyire fogékony ilyesmire a kutyád, tanítsd meg neki, hogy csak a tálkájából ehet, csakis parancsszóra és sose hagyd éhesen egyedül.
2014. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem menj el pszichológushoz (és ezt nem bántásból írom), mert ha ennyire parázol úgy, hogy semmi okod nincs rá az nem teljesen normális. Mégis miért mérgezné meg? Meg mi az, hogy kinéznéd belőle? Azért, mert nem rajong az állatokért szerinted rögtön meg is mérgezné? Egyelőre semmi rosszat nem tett az a nő, sőt, még be is engedi a kutyát úgy, hogy ő nem rajong értük. Nekem inkább tűnik kedvesnek és segítőkésznek ezek alapján..
2014. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Teljes mértékig egyetértek az utolsó válaszolóval.

Annyit segíts az orvosnak, hogy paranoiával kerested fel.

2014. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem lesz semmi baj.

De ha ez téged megnyugtat, akkor ne a bejárati zárat cseréld le, hanem arra a helyiségre tegyél zárat, ahol a kutya napközben tartózkodni szokott. A kutyának tökmindegy, hogy egy lakásba vagy egy szobába van bezárva, tedd be oda a vizét, kosarát, pár játékot oszt csók, zárd rá az ajtót. Ahhoz nincs kulcsa a házinéninek.

De egy főbérlő sem olyan hülye, hogy a saját kulcsával menjen be megmérgezni egy kutyát. Ennek a sztorinak gyanúsan Blikk-szaga van.

Próbálj inkább jó kapcsolatot kiépíteni vele. Mutasd be neki a kiskutyát, ha vevő az ilyesmire, mutasd meg, milyen okos, milyen trükköket tud, mondd el, hogy abszolút szobatiszta, nem rongál stb. hogy megnyugodjon. Beszélgessetek, legyél kedves, kérdezd meg, kell-e valami a boltból stb. Nem kell nyalizni, de egy kis kedvesség csak használhat.

Azt viszont tényleg ne hagyd, hogy a kutya ok nélkül sokat ugasson. Egy-egy vakkantás persze elmegy, de a jófajta szep.szorongásos órákig tartó visítás a legbékésebb szomszédnál is kiveri a biztosítékot.

2014. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegyél be egy kamerát.Amúgy nagyfokú elmebetegség kell ehhez,kicsi a valószínűsége,hogy ez törtėnjen.Kicsit beteges a feltételezésed is.
2014. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!