Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta illik...

Melyik kutyafajta illik legjobban lakásba? Egyáltalán ajánlotok nekem kiskutyát?

Figyelt kérdés

Ne legyen "öleb" de talán (ha ajánljátok a nagyobb méretű yorkie szóba jöhet) Lenne agylity páya, (kicsi), szeresse a gyerekeket (6 évnél idősebb) , legyen játékos (ha lehet..:)) szeresse a vizet.

Séták:

Reggel:fél 7: fél óra

Dél: 2 és fél 3 között: 2, 2 és fél óra

Este: 7: fél óra

Éjszaka: 8, fél kilenc: 10 perc

Lehetőleg kistestű legyen.

Amiket ne soroljatok: csivava, mini yorkie, basset hound, mopsz, francia bulldog, tacskó

Köszi a válaszokat! (Sokan írjatok! :))



2014. szept. 2. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
angol bulldog :) , shi-tzu, palota pincsi, westie, Cairn terrier, Norfolk terrier, kínai kopaszkutya :D , törpe uszkár, spániel, törpe schnauzer, Bichon havanese, máltai selyemszőrű, skye terrier, skót terrier, törpe pincher, törpespicc... :)
2014. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Várom a további válaszokat!

:)

2014. szept. 2. 17:19
 3/11 anonim ***** válasza:
első vagyok innen szedtem, szerintem ezen az oldalon fennt van az össze kistestű :) [link]
2014. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Aki szeretne írjon még, ha akartok írhattok, hogy milyen a viselkedése,stb.. :)

Amúgy légyszi írjatok olyan kutyát ami jól agylityzik! ;)

2014. szept. 2. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnèl kiállításokra járni,ès nincs konkrèt elkèpzelèsetek fajta ügyben,akkor èn a menhelyet ajánlom :) ott segítenek megtalálni a nektek legmegfelelőbb kutyust :)
2014. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy pici OFF:

Szeresse a gyerekeket- nevelés,szoktatás kérdése

Játékosság- alapvetően minden kutya játékos,de vannak kevésbé játékos egyedek

Vízhez meg szoktatni kell,fokozatosan. Ugyanis minden kölyök fél a víztől,mivel fura nekik elsőre.Szóval a vízhez szoktatással szépen fokozatosan kell őket szoktatni,mert ha nem fokozatos a szoktatás és vmit elrontasz akkor rettegni fog a víztől.


Mini yorki nem létezik,így azt nem is sorolnám :D


Kérdésre válaszolva:

Havanese-t ajánlom neked a legjobban,nekünk van egy.

Játékos,imádja a gyerekeket,imádja a vizet :D Szereti ha dolog van.

Mi ebünk megfelelne neked,csak nem adjuk :D


Az első pedig leírta kb az összes kistestű kutyát :)


De nem nagyon tudsz dönteni akkor egy menhelyet is meg látogathatsz,rengeteg kistestű kölyök kutya van ott.

2014. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megnézem a Bichonokat is
2014. szept. 2. 17:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Keverék?

Westie?

Uszkar?

Spaniel?

2014. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Beagle,Si-cu,westie,bichon Bolognessee(azért ezt, mert ennek kevésbé hullik a szőre mint a Havanese-nek) A Törpe Snaucher szuprt lenne, vagy esetleg kicsit nagyobbtestőbe is van :) az közép snaucher :) amerikai/francia bulldog,esetleg blue twrriwr, bár nemtudom, hogy magyarországon van-e :) esetleg spánielből az Americai Water Spániel,vagy English Spinger spániel, vagy a Cocker spániel ami a legismertebb,Affenspincher ami kicsit yorksi típus,kye-leo ami gyönyörű *-* viszont szintén nem tudom van-e hazánkban,Griffonok is szépek, kicsit olyan Si-Cu-sak de szépek :) , Cavariel King Charles spániel, az is egy kis szőrös ölelgetni való állat :),shar pei,skót terrier,sussexi spániel,és az egyik nagykedvencem a Westie, hirtelen így ezek jutottak eszembe! remélem tudtam segíteni :)
2014. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen mindenki tudott segíteni, ( ;) ) nekem is nagy kedvencem a Westie.

A "mini yorkie": (kép): [link]

A "nagyobb méretű yorkie": [link]


Így értettem! :)

2014. szept. 4. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!