Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirke-lazac-gabona mentes táp?

Csirke-lazac-gabona mentes táp?

Figyelt kérdés

Olyan tápot keresek Yorkshire Terrier-nem, ami csirke-lazac illetve gabona mentes. A csirkétől vakarózott, a lazactól hasmenése volt, a gabona meg amúgy sem jó. :)

Acana, Orijen nekem túl drága, viszont Brit Care, Taste of Wild, Select Gold már megfizethető.

6 hónapos a kutyusom!


2014. szept. 9. 11:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy Royal Canin-t semmiképpen nem szeretnék adni neki. :)
2014. szept. 9. 11:51
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Gabonamentes száraztáp még a premium tápok közt sem létezik.

Ezesetben én a barf etetést javasolnám a kutyádnak.

2014. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Taste of Wild jó! Esetleg Eukanuba? Bár az sem olcsó kategória, de az egyik legjobb táp. :) És van külön kistermetű kutyáknak.
2014. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Eukanuba-t már nézegettem, lehet maradok annál. Ma megyek a Fressnapf-ba, remélem találok megfelelőt!

Köszi a segítséget. :)

2014. szept. 9. 13:46
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló, ajánlom figyelmedbe az oldalt! :)


[link]

2014. szept. 9. 13:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém select gold sensitive rizses-bárányosat eszik, nagyon bevált. Gabona, glutén, szárnyas mentes, hipoallergén. Válogatós kutyám imádja, kakija mindig egyforma, amióta ezt eszi egyszer se ment a hasa, vagy lett volna szorulása. Én úgy vettem észre az erőnléte is sokkal jobb lett, egész nap vidám és nagyobbakat sétál. Szóval én csak ajánlom, nem is gondoltam volna hogy ekkora változást okoz egy kaja. Ja ami még fontos, érzékeny bőrű, rengeteget vakarózott, most már ez is lényegesen csökkent.
2014. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Acana gyart gabonamentes tapokat, mi azokat hasznaljuk, Wild Praire es tarsai. Nem olyan draga, kicsi kutya keveset eszik belole.

De ha gondolod, kezdj el BARF modszerrel etetni, es akkor tuti nem kerul a szervezetebe allergen.

2014. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

N&D, ez garantáltan gabona mentes, nagyon jó, kis szemű táp, mi csirkéset használtunk, de lehet hogy van más hússal is. asszem a Farmina gyártja, de nem vagyok biztos benne, mert már nem használom.

az eukanubát már általában nem ajánlják, mert más lett a gyártó.

2014. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na, végül rábeszéltek a Fressnapf-ba a Real Nature tápra.

Elég furcsa, mint az állatkertben a zoo csemege. És a szaga is olyan! :D

Meglátjuk, remélem beválik! :)

2014. szept. 9. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!