Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak sem vált be a Dog Chow? :S

Másnak sem vált be a Dog Chow? :S

Figyelt kérdés
A kutyámmal föletettem 15 kg csirkés dog chow-t. Buta voltam, mert megvettem egyből a nagy zsákkal. Azt hittem, a kezdeti hasmenés csak a hirtelen váltástól van, ahhoz képest két és fél hónapig, míg megette a tápot, végig ment a hasa. Aztán váltottunk Happy Dog-ra, azzal minden oké volt. Most viszont nem volt a boltban Happy Dog, ezért vettem neki egy kis zsák bárányos Dog Chow-t, mert azt hittem, biztos a csirkére allergiás. Már jó pár napja eszi ezt és most újra folyamatosan megy a hasa. Több kutyás is mondta már, hogy az ő kutyájuknak is hasmenése van a Dog Chow-tól. Ti mit tapasztaltatok a kutyátoknál? Mármint aki tényleg kipróbálta? Azt mondják jó ez a táp, hát szerintem egy nagy rakás sz@r. :S Ablakon kidobott pénz volt. :S Soha többé nem adom a kutyámnak. :S
2010. jan. 18. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Hello! én eddig csak kisktyáknak adtam DogChow pupy-t bárányost, én maximálisan meg voltam elégedve, nem volt gond. Felnötteknek nem nagyon adok tápot úgy-hogy abban nincs nagyon tapasztalatom. De ha 2,5 honapig gondod volt miért nem kérdeztél egy álatorvost meg? L
2010. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de semmi egyértelműt nem mondott, csak annyit, hogy akkor adjak mást, biztos a csirke a gond. :S De most a bárányost kapta és attól is f*sott. :S És miután csomó ember mondta még, hogy az ő kutyájuk is hasmenést kapott tőle, ezért írtam ki a kérdést. Fura, hogy a bárányostól még jobban megy a hasa, mint a csirkéstől. :S
2010. jan. 18. 23:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk működik a dog chow. Tényleg elég nagy butaság volt a nagy zsákkal venned, főleg mert kicsi kutyád lehet, ha a 15 kg két és fél hónap alatt fogyott el..
2010. jan. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most vannak kiskutyáim, kezdettől fogva DogChow-t esznek, főleg bárányosat, de ha nincs, mint most, akkor csirkéset.

Semmi mást nem kapnak, néha kis nasit, jutifali, de a fő táplálékuk ez.

Hasmenésük sosem volt, bár kicsit többet kakilnak, mint egy prémium táptól, de gyönyörűen fejlődnek.

Mi, emberek sem vagyunk egyformák, van, aki a töltött káposztától kap hasmenést, más meg székrekedést.

Kutyáknál is ez van.

2010. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, butaság volt, de nem dobhattam ki, annyira nem állok jól anyagilag. :S El akartam cserélni valakivel, de senkinek sem kellett, mert az ismeretségi körömben mindenki kutyájának ment a hasa tőle. :S És azért a 15 kg nem volt olcsó. De szolgáljon példának az esetem, kipróbáláshoz csak kis kiszerelést szabad venni, most már tudom (bár a 3 kg sem kevés).

Köszi a válaszokat.

2010. jan. 19. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kutya 1.2éves, és dogchow aktivot eszik, vagy adultat:)sokat kakil, de nem megy a hasa, és imádja, főleg az activot:DÉn csak jót tudok róla mondani:d

2010. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem a kutyáimnak, mikor nem volt pénzem a megszokott kajára. Nálunk nem volt semmi probléma.
2010. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt tőle baja én a puppy large breed fajtát adtamneki, valóban sok volt a "végtermék". váltottam brit junior large breed-re. Ugyanaz az ár de kb 25%-al kevesebb kell adni belőle és 35% hús, a végtermék kb fele lett tehát jobban is hasznosítja.
2010. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy látszik, csak nekünk és az én ismerőseimnek nem vált be. :D Most megint kapja a Happy Dog-ot és azonnal rendbe jött... Azt hiszem, egy alapos kivizsgálásnak azért alá fogom vetni a kutyámat.
2010. jan. 20. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!