Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok olyan keverék...

Hol találok olyan keverék kölyköket, ahol tudni lehet, hogy az anyja-apja kb milyen fajta volt?

Figyelt kérdés
Menhelyekkel az a baj, hogy ott csak kb megtippelik, milyen fajta keveréke van benne. Ilyesmi érdekelne pl, hogy boxer és mondjuk amstaff, stb. Ezeket hol nézegessem? Mielőtt valaki azt írná, hogy nem mindegy nekem, milyen keverék? Nem, nem mindegy, milyen keverék!!!
2014. szept. 12. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Olx, jófogás ott vannak
2014. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fű de kemény :D de azokkal foglalkozni is kell ám rendesen
2014. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Komolyan vannak ilyen hirdetős oldalakon is? Köszi!
2014. szept. 12. 20:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze, olyanoktól, akik szerint a pit szuka egyszer kell, hogy elljen, mert különben megbolondul és a szomszédnak épp boxere volt kéznél.
2014. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem én. De ha nem kér érte pénzt, akkor inkább onnan hozom el, minthogy a kölyök bekerüljön menhelyre és ott már tuti sérül lelkileg, stb... Ha pénzt kér érte, akkor nem hozom el, így nem támogatom. Tudjátok valamiért én elhiszem, hogy a keverékek szívósabbak. Befürödtem én már tk-s szűrt kutyával, olyan beteges volt, hogy sírni tudtam volna.
2014. szept. 12. 20:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Fajtamentők. Ott ha nem is fajtatiszta, de erősen fajtajellegű kutyusok, tehát az egyik szülő szinte biztos. :)
2014. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen az nem rossz ötlet, bár ott is inkább felnőtt kutyák vannak. De köszi.
2014. szept. 12. 20:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Bãrmelyik hirdető újság állatok rovatában.Azonban az ilyen mixek éppen olyan betegsėgre fogékonyak lesznek,mint az alap fajta,hiszen azok ugyan úgy hordozzák magukban azokat a hibákat,amiket tovább örökítenek.Az ellenállóbak a tipikus keverėk kutyák,vagy rondán kifejezve,korcsok,ahol a felmenők között egy pedigrés példány sincs.max nyomokban.
2014. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért hiba lenne azt gondolni, hogy az ilyen szerelemgyerekek tk-s felmenőktől valók. Tk-s kutyára sosem tennének más fajtát, ezek alapból szaporított, fajtajellegű kutyák, tehát a kölykökből is lehet bármi. Nem értem, miért lenne valakinek pont egy ilyen keverékre szüksége.
2014. szept. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy azt fogom csinálni, hogy elmegyek menhelyekre megnézni, és amelyik szerintem hasonlít az elképzelésemhez, azt elhozom. Csak nehogy beteget hozzak el, mert hallottam már olyat többet is...
2014. szept. 13. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!