Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ingyen elfogadásért hirdetnek...

Ingyen elfogadásért hirdetnek fajtiszta kiskutyákat mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
linkeld be a hirdetést.. mert igy nem teljesen tiszta....csak nem a kiskutya.hu-n?
2010. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

fajtiszta= kutya

Így a hirdetés tök korrekt.

Viszont a kutyákon belüli fajták= fajtatisztaság.


Amúgy ha ingyen vannak, akkor én nem bíznék benne.

2010. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
azt, hogy ingyen el lehet vinni a fajtiszta/fajtatiszta kiskutyákat.
2010. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Nem magyar írta, rosszul fordította és befogadásra akart lenni?


Amiket találok azt mind külföldi írta, beszélni magyar.

2010. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a kiskutya .hu hirdetnek többet is igy de telefon szám egyhes sincs irva hogy meglehetne kérdezni
2010. jan. 19. 10:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok..az mind kamu... forditóprogrammal így sikerült... :S
2010. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kamu. Egyik ismerősöm ideiglenes befogadó, nála van most egy fajtatiszta, másfél éves ivartalanított kan jack russel. Oltott, féreghajtott, chipje is van. A gazdái költözés miatt leadták. Most gazdit keresünk neki, teljesen ingyen. Mi is hirdetjük, tehát ha ebből indulok ki, akkor igen, létezik ilyen. (Nem hirdetési szándékkal írtam ezt ide, hanem hogy példával szemléltessem a kérdésre a választ. Nem is adjuk akárkinek a kiskutyát, szeretnénk, ha végleges gazdáját találná meg. A leendő gazdit ki fogjuk faggatni, mit jelent számára a felelős állattartás, ill. hogy tisztában van-e ennek a fajtának a tartásával, nevelésével. Csak annak adjuk oda, akit valóban alkalmasnak találunk és nem akar majd az első esetleges probléma után szabadulni tőle. Neki nem teher, hogy nála van, így ki tudjuk várni a legmegfelelőbb gazdijelöltet.)
2010. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
egy másfél éves kutya mióta számít kölyöknek? ezek hirdetnek a papagájtól elkezdve a csimpánzig mindent... értelmetlen szavak vannak egymás után...szerintem ilyent talált a kérdező is, nem???
2010. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam a kiskutya-hu-t nézegetni, de kutyát véleményem szerint nem ilyen helyről kell beszerezni. A kiskutya kifejezést pedig nem csak kölykökre használják, hanem kis termetű felnőtt kutyákra is. Mi bajod van amúgy, havibaj, hogy kötekedsz? Én csak annyit írtam, hogy akár igaz is lehet, de te biztos jobban tudod, hát legyen úgy.
2010. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én szoktam nézegetni a kiskutya.hu-t régebben, de mostmár ellepték ezek a fars hirdetések, és felismertem:S talán neked is elöbb utána kellett volna nézni, utána meg okoskodni... nem mestruálok, csak képbe vagyok.. [link] tessék nézegesd, aztán rájössz te is:)
2010. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!