Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ingyen elfogadásért hirdetnek...

Ingyen elfogadásért hirdetnek fajtiszta kiskutyákat mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 10:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Megnézegettem. Eleve szánalmas és undorító számomra minden ilyen jellegű hirdetés, kivéve, ha állatvédők próbálnak gazdit keresni árva kutyusoknak. Az ilyen oldalak a szaporítók birodalma, ahol mindenféle törzskönyv nélküli, szűrés és szemle nélküli kutyát kínálnak fedeztetésre, eladásra. És hangsúlyozom, tisztelet azon kivételeknek, akik árva, mentett kutyáknak keresnek gazdit. Az ilyen külföldiek által feltett törtmagyar hirdetésekre pedig no comment. Ha kutya, akkor lehet, hogy valami kutyagyárból leselejtezett, beteg példány, akivel már nem tudnak szaporítani.

Remélem, most már értjük egymást.

2010. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló a véleményem... Én eddig is értettem, hogy miről beszélek, de akkor mostmár te is:))))
2010. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor oké. :D
2010. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
teljes átverés, e-mail-ezz velük és kiderül hogy csak a szállítási költséget kell kifizesd, ami 18 e Ft körül van, ami még ugye a 20,000 Ft-os büncselekményi értékhatár alatt, van na és ki megy el feljelentést tenni ennyi pénz miatt... simán megússzák főleg úgy, hogy kamerunon keresztül megy a pénz..
2010. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!