Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen kutyátok van?

Nektek milyen kutyátok van?

Figyelt kérdés

Milyen fajta? Szuka vagy kan? Hány éves? Esetleg elmesélnétek róla egy cuki vicces vagy aranyos történetet?

Köszi! :)



2014. szept. 13. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem shar pei fiú 13 hetes.minden amit csinál cuki egyszerűen IMÁDOM :-D
2014. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy szuka labrador-német vizsla keverék, kb. 8 éves és egy kan rottweiler, 2 éves.


Történetem 1000 van, átgondolni is órákig tartana, hogy mit meséljek el :)

2014. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egy 13 hetes beagle kan kutyám Félix <3
2014. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Biztos nagyon cukik! :)

;)

2014. szept. 13. 17:06
 5/12 gyevickie ***** válasza:
100%

Örökbefogadott kutyam van,ivartalanitott szuka. Kb. 4 éves, októberben lesz 1 éve nalam. Szerintem kuvasz és golden vagy labrador retriever keverek.

Jót szoktunk mosolyogni, mikor álmában hanyatt fordul és úgy alszik tovabb. Szereti a diót, ahogy hullik a faról keresi es megeszi, de úgy hogy a héját kiköpi. Felnőtt fejjel is nagyon szeret jatszani, mindig hozza a gumikarikáját hogy dobáljam neki. Volt, hogy tollasozott velünk. Elkapta a labdát és rettentő boldog volt, hogy az egész csalad kergette,hogy adja vissza. Ugyanezt megcsinálta kosárlabdaval is, persze az nem fért a szájába, így csak terelgette.

Az esőt utálja, befekszik a helyére az előszobában és borzasztó csúnyán néz.

Nagyon jó fej, megbízható kutya, örülök, hogy épp azon a telepen kezdtem kutyát keresni, ahol ő volt.

2014. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
;) Minden kutya egyedi. Mindegyiknek vannak ilyen cuki szokásai! Olyan aranyosak! ;)
2014. szept. 13. 17:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Labrador Retriever, kan, 19 hetes (4.5 hónapos) :))

[link]

2014. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Goldi és egy havanese :) Kislányok mind a ketten
2014. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Chow-chow(csau-csau)vörös 5 éves kan kutya.Vuknak hívják és nagyon hangosan tud horkolni :)
2014. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tacskó/labrador/terrier keverék, 2 éves lesz, kan, a neve Rudi (de én néha Tony Montana-nak hívom, mert ő is sebhelyesarcú :D).

[link]


Illatos útról hoztuk, mikor megszokta az új életét előtört a kis pokolfajzat énje (valszeg csak kamaszkor), ebből már kigyógyulóban van :D


Vicces sztori...Hmm. Éjjel sétáltunk a belvárosban, szép, kivilágított körút...látom nagyon néz valamit, erre hirtelen elkezd pattogni meg ugatni, hát az egyik kivilágított kirakatban voltak ilyen nagyon modern gusztustalan próbababák kapucnis ruhában, az nem tetszett neki, felverte szerintem a fél környéket én meg röhögőgörcsöt kaptam.

Beleugatott egy lánykérésbe is :D

És a kis zsivány hagyta hogy elverje egy vadászgörény, elég ciki. :D

2014. szept. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!