Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem sajnáltátok, hogy a...

Ti nem sajnáltátok, hogy a kutyátok kint kellett aludjon?

Figyelt kérdés

Mármint 8-10 hetesen amikor elhoztátok nem sajnáltátok hogy kint kell aludjon a hidegben?

Nem kell irni hogy van szigetelt kutyaház, meg be lehet rakni neki pokrócot meg mindenfélét, mert én is tudom.



2014. aug. 30. 21:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Milyen hideg? Nyár van cseszdmeg.
2014. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem sajnáltam, pedig tél volt, amikor hozzám került.
2014. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Tudom.-.- De aki most hizza el, annak a kutyusa télen még kicsike lesz.

Csak kiváncsi voltam.

2014. aug. 30. 21:27
 4/23 A kérdező kommentje:
2. köszi :) Milyen fajta volt?
2014. aug. 30. 21:27
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

ezért van bundájuk, hogy ne fázzanak

a fázós kutyák már kihaltak az evolúció során.

2014. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát nekem mindig bent aludtak 2-3 hétig :)
2014. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én azért voltam nyugodt, mert (akkor is leírom:)) a szigetelt kutyaház mellé járt egy felnőtt corso is.
2014. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
utolsó: utánna könnyen ki szoktak vagy sirtak este ?
2014. aug. 30. 21:36
 9/23 anonim ***** válasza:

Mi az első kutyánkat szeptemberbe hoztuk el, szeptember végén, majd amikor elérkezett a tél (különösen nagyon hideg tél volt), akkor a meleg garázsban kapott helyet.És a második kutyánkat pedig júniusban hoztuk el, aki télen lesz 1 éves, szóval Ő miatta nem aggódunk.Mármint, rövid szőrű kutya, de a tenyésztő azt mondta, egy jól szigetelt kutyaházban nem lesz probléma. :)

Amúgy meg aki télen hozza el, az valószínűleg beengedi a garázsba, vagy az előszobába.

2014. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát mivel soha sem 1 kutyám volt így könnyebben kiszoktak :) De nem úgy volt, hogy na akkor most többet nem jössz be, hanem először egyre többet volt kint, aztán csak este jöhetett be, aztán egyre később engedtük be és egyszer csak kint maradt :) Szeritnem ez így jobb nekik :)
2014. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!