Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a németjuhászomn...

Mi baja lehet a németjuhászomnak? Sos

Figyelt kérdés
először az első lába most meg a hátsó lába fáj de nagyon neki, alig bír menni csak sán tít mi lehet a baja.
2010. jan. 19. 13:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
legaláb 30 dokinál voltunk mindegyik mást mondott de általában azt mondják hogy ez minden németjuhásznál igy van és 1másfél éves korukig kinövik vagy ojat is mondtak hogy megrántotta vagy ijesmi amugy áltanában cappi tápot vagy valami nagyon márkás tápot.
2010. jan. 20. 12:14
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez nem normális hidd el!Nekem 2 németjuhászom van és a szukám ugyan ez volt!Nem erősödött úgy a csontja amilyen tempóban nőt!Csonterősítőt kapott minden nap ami helyre hozta!Azelött lehetett kapni a gyógyszertárakban Márkusport amit kajájába kellett belekeverni!Szerintem keress rá németjuhász tenyésztőre neten,ott van álltalában elérhetőség és kérj tanácsot jobban ott van a témában!
2010. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez volt a malimmal!

mindig sántított a mellső lábára.aztán kapott két doboz csonterősítőt, nem tfuttattam annyit, és mostmár teljesen helyrejött,.

2010. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
mindennap 10 db csonterősítőt kap nem tom akkor
2010. jan. 20. 17:44
 15/16 anonim ***** válasza:

A csonterősítőnél az adagolást meg kell nézni a dobozon. Általában súlyra megy. Az sem jó, ha többet kap.

Nem kell 30 orvos, csak egy, de az jó legyen. Általában az orvos tapintással is meg tudja állapítani, ha csonthártya gyulladása van. Én láttam röntgen képet róla--rendesen megvastagodott a gyulladás helyén a csont.

Ha gyulladásra tippel a doki,van, aki ad fájdalom-gyulladás csökkentőt. Ajánlatos a magas fehérjét csökkenteni. Ez tápnál azt jelenti-max 16-18%. Hús adása is ilyenkor mellőzendő.

2010. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sok az a 10 db csonterősítő,lehet,hogy attól van a baj.

100 kilós a kutyád?

Egyébként pl.szuperprémium táp mellé nem is kell adni csonterősítőt,sőt árt is,a táp tartalmazza,amennyi kell.

2010. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!