Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 8 hetes mini csivavám van...

Egy 8 hetes mini csivavám van És olyan gondom hogy mert hihetetlen pici nagyon sürűn ürit. Hogyan kezdjem el a szobatisztaságra szoktatást és kb mire várható eredmény?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
Jézus.... Akkor neked nem is szobatiszta a kutyád. Hanem alomra jár. Szegény kutya :/ A kutya nem macska...
2014. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Mini csivava???? Nem jósolok neki nagyon többet egy pár hétnél...

Egyébként minden kölyök sűrűn ürít. A kistestűek meg nyilván még sűrűbben. Vidd le mindig vagy ki az udvarra, NEHOGY ALOMRA VAGY PELENKÁRA SZOKASD. Ez eg kutya, nem macska! De ha tényleg valami 40 ezres OLX-es szaporítványról van szó akkor nem érdemes hosszú távra tervezni... :/

2014. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
A nagyon kicsi csivaváknak gyorsabb az anyagcseréjük és gyakrabban ürítenek,mint az átlag kutyák,így a teljes szobatisztaság alom nélkül,hacsak nincs otthon valaki folyamatosan ,nem nagyon működik.
2014. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

Attila tedd már takarékra magad, és ne okádd minden kérdés alá a baromságaidat légyszíves, még valaki megfogadja...

Kérdező: Amíg nincs meg az összes oltás addig is leviheted a kicsit egy 2 perces eü sétára, csak olyan helyet keress ami a közelben van, és nem járnak arra kutyák. A pelenkát felejtsd el, többet árt mint használ. Amíg pici minden evés/ivás játék és alvás után ki kell vinni. Nekem eddig minden kutyám szobatiszta lett legkésőbb 5 hónapos korára, és soha nem használtam pelenkát.

Ja ha bepiszkít, és rajtakapod nyugodtan le lehet szidni, ha csak a csomagot találod le akkor csak csendben takaríts fel. Attila trükkjével csak azt éred el, hogy fel fogja kajálni a kakit, amit meg gondolom nem szeretnél.

2014. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat.De márt bánom hogy kiirtam hogy mini vagy hogy egyáltalán csivava.Én nem azt kértem hogy a korát jósoljátok meg meg hogy selejt e hanem segitséget kértem.Hogy pici és nem bernáthegyim van az azért is van mert 32 nm-en élünk de ehhez senkinek semmi köze.Azért az épitő válaszokat köszönőm.
2014. szept. 15. 13:55
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Sok boldogságot hozzá :)
2014. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
31%

nem értem hogy miért írtad azt hogy "tegyem takarékra magam".

én azért is mondtam ezt a módszert neki, mert mivel kicsi a csivava, ezért hamar kell nekik üríteni. A 13-as válaszoló is megírta, és ha kinti ürítésre szoktatod (és általában ki szoktak olyankor kéreszkedni) és véletlenül nem vagy otthol, akkor be fog pisilni továbbra is, mert nincs aki kivigye.

2014. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy amit írsz, az nettó hülyeség, Attila. Le lett írva, miért.
2014. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A normál méretű csivava is kicsi.
2014. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!