Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vöröshegyi hovawart kennelt...

Vöröshegyi hovawart kennelt ismeri valaki?

Figyelt kérdés

#kennel #Hovawart #vöröshegyi
2014. szept. 15. 17:49
 1/8 Firestorm ***** válasza:

Igen én :) Az egyik legjobb barátnőm apukájának a kennele.Csodás kutyáik vannak,egyik sem labilis idegrendszerileg.A tenyésztő ráadásul állatorvos is,tehát a vizsgálatok 100%osak :)

Töltök fel neked pár képet azokról a kutyusokról,akikkel jómagam is találkoztam :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Az aggilitysnek van gazdija azokat képeket tőle szedtem.Bruti pedig a barna kutyus,aki a kis keverékkel fekszik,de róla is van egy különálló kép :)

2014. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Firestorm ***** válasza:
Itt van még egy kép mikor elmentünk egy kis kirándulásra Brutival :) [link]
2014. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire ismered őket, de jellemző, hogy a tenyésztő idős szülei adják el a kölyköket? Legalábbis az utolsó néhány kölyköt.

Volt onnan egy tényleg gyönyörű kutyám, de 6 évesen el kellett altatni. Sclerosis multiplex miatt. Nem tudom érdemes-e neki jeleznem a dolgot. Amikor megvettük őt, még fiatal voltam nagyon. Állítólag jelezték, hogy nem lesz minden rendben ezzel a kölyökkel, de csak a szüleim voltak bent, én kint kutyáztam.

2014. szept. 16. 15:07
 4/8 Firestorm ***** válasza:

Eléggé ismerem őket.Az idős szülők nem adnak el kutyát,főleg,hogy a szülők itt laknak mint mi a doki kennelje meg jóval messzebb van és nem fog egy halom kölyökkel mászkálni ide :)

Hát ha jelezték,hogy nem lesz vele minden rendben sajnos akkor ti vállaltatok kockázatot.Jelezheted,de erre ő is azt a választ fogja adni,hogy közölték az esetleges problémákat,de Ti megvettétek.

2014. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Firestorm ***** válasza:
Részvétem a kutyus miatt!
2014. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nem is kártérítést vagy ilyesmit várok. Csak kölyökkorában ezt a konkrét baját nem tudhatták. Állítólag "csak gyengének" mondták. Ha a többi kutyával nincs gond (2007 októberi alom), akkor valószínűleg nem a párosítással volt gond, hanem biztos a születésénél történt valami. Ha viszont a többiek is ilyesmi gondot jeleztek, akkor az már neki egy hasznos infó, hogy ne ismételje meg az almot. Ebből a szempontból gondoltam.
2014. szept. 17. 17:00
 7/8 Firestorm ***** válasza:
Szerintem érdemes jelezni felé,harapni nem fog és valószínű újra utána jár a dolgoknak :)
2014. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A 3.hozzászólótól kèrdeznèm hogy kik voltak a kutyád szülei?
2016. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!