Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Buta kérdés, de hogyan kell...

Buta kérdés, de hogyan kell sétáltatni úgy egy kutyát, hogy a többi ne őrüljön meg?

Figyelt kérdés
Most kapta meg az oltásait és vinnénk sétálni,de az utcákba az összes kutya(bennt a kertekben) annyira ugat,hogy majd megőrülnek,tegnap egy nagy kutya majdnem átugrotta a kerítését. Pedig nem csináluk semmit,csak megyünk. És mit kell csinálni,ha esetleg egy kutya tényleg kijön és ellenséges? Köszönöm
2014. szept. 16. 13:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, a nyitott kapun nagy sebességgel kirohanó kutyával csak az oroszlánüvöltés kíséretében leadott rúgásokkal lehet kezelni, mert nincs idő - ilyenkor a bot jó szolgálatot tesz, mivel kéznél van.

Persze ilyen esetben a jegyzőnél is érdemes bejelentést tenni.


Szerintem ha valamelyik őrjöngő kutya eddig ki tudott vagy ki akart volna jutni, már megtette volna az első alkalommal. A kölyök kutyát pedig, ha rendszeresen sétáltok arra, megszokják majd (minket legalábbis csak ott ugatnak a kutyák, ahol anno nem mentünk el minden nap). Ha mégis úgy érzed, hogy ez sok, akkor (ha ez lehetséges) érdemes másik útvonalon menni.

2014. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm,remélem nem lesz gond. Azért mások is szoktak gyerekkel és kutyával is sétálni?vagy csak én vagyok ilyen hülye?
2014. szept. 17. 12:16
 13/13 anonim ***** válasza:
Szoktak. De azért nagy könnyebbség, ha már legalább az egyikre nem kell teljes mértékben odafigyelni.
2014. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!