Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiatal osztályban első lettem...

Fiatal osztályban első lettem 5 szuka közül ( 4 Csehországból) és most elterjesztették azt, hogy csaltam meg lefizettem a bírót és senki nem akar szóba állni velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 kutya közül én lettem a HPJ és BOS. Egyedüli magyar, most az egész fajtám társadalma el ítélt, lebeszélnek nyilvánosan egy közösségi oldalon és hazudoznak rólam. Akiket eddig jó barátaimnak tartottam azok most már ellenségeim és senki nem akar szóba állni velem. Attól félek, hogy így a tenyészkanok és leendő kiskutya vásárlók sem fognak szóba állni velem.


Meddig fog ez így menni tovább és mikor marad abba az átkozódás? ( Miskolcon és Komáromban a kiállításon megint ott lesznek ugyan azok csak kevesebben)


2014. szept. 17. 08:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam. 5 kutya közül én lettem a HPJ és BOB. Fajtagyőztes lett a kutyusom.
2014. szept. 17. 08:12
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sz*rd le őket, rendszeresen bizonyítotok újra és újra más kiállításokon is egy idő után úgyis téged fog igazolni a dolog. Ez a kezdeti puffogás meg majd szépen elül.
2014. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Isten hozott a kutyakiállítások világában! :)
2014. szept. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ne keseredj el, a bunkók akcióba léptek! :-D

2014. szept. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Részben meg is értem őket. Lejönnek 800 km-t két napra és vesztenek. Benne van a szállás költsége, az út, kiállítás és egy helyi kis senki ( mert ők már régtől tenyésztenek, van amelyik már egyszer átment az ABC-n) akinek még tenyészete sincs első lesz.
2014. szept. 17. 08:52
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Fulladjanak bele az összeharácsolt pénzbe.
2014. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te is regisztrálsz a közösségi oldalra és szépen meghazudtolod őket és kikéred magadnak, persze MINDIG kifogástalan, udvarias stílusban.
2014. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én udvarias voltam, megmondtam nekik, hogy csalódtam bennük én nem akartam vitát, reméltem, hogy olyanokat találtam akik akkor is barátok maradnak ha vesztenek egymás ellen és többé nem szeretnék szóba állni velük így mert már nincs értelme.
2014. szept. 17. 10:46
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Én nagyon kevés küllemtenyésztőt tudok tisztelni. Ez is azt mutatja, mekkora érdek és pénzhajhász banda.
2014. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a kutyások között ez napi szinten folyik még a junior handlerek között is. Ne akadj ki rengeteg ilyen ügyed lesz még. Szokd meg.
2014. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!