Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kutyáról kérnék segítséget....

2 kutyáról kérnék segítséget. Ki fognak jönni?

Figyelt kérdés
Van egy boxer, 9 éves kutyám ,fiú .Nemrégiben kaptunk egy labrador kölyök kutyát ,igaz már 4 hónapos és ő is fiú.Azt akarom kérdezni hogy kifognak jönni ők ,ha nagyobbak lesznek ? Nagyon félek ,hogy egymással fognak harcolni ,hiszen csak 1 "falkavezér" lehet a háznál.Ha nem jönnének mit ajánlotok ?

2014. szept. 18. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás, nevelés, sok séta és közös program, aztán ha mégis gázos lesz a helyzet, akkor kutyaiskola.
2014. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

"hiszen csak 1 "falkavezér" lehet" - A falkavezérnek NEKED kell lenned, hogy irányítani és kezelni tudd mindkét kutyát. Ennek olvass utána, de ha van a közelben kutyasuli, ott is tanítanak egyet s' mást.


De ha eddig sem bántották egymást, akkor komoly gondok ezután sem lesznek valószínűleg. Attól, hogy van egy kölyök, ugyanúgy foglalkozni kell a naggyal is, gyakran az a probléma, hogy őt ilyenkor elhanyagolják és magára szeretné vonni a figyelmet, illetve kiiktatni az új jövevényt - bármilyen eszközökkel.

2014. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi ;) 2.kommentelőnek állatok között gondoltam :P
2014. szept. 19. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:

"De ha eddig sem bántották egymást, akkor komoly gondok ezután sem lesznek valószínűleg."

Ezt miből gondolod? Normális felnőtt kutya nem bánt kölyköt, de majd ha kamaszodik és vetélytársat látnak egymásban, akkor könnyen lehetnek gondok.

2014. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akumi ,én is erre gondoltam.Te megértetted mit akarok ezzel :)
2014. szept. 20. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!