Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Este 7 óta kb.6-szor hányt a...

Este 7 óta kb.6-szor hányt a kutyánk. Fiatal, egészséges volt eddig. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Gyomorcsavarodás kizárva,mert reggel 7 óta nem kapott enni. A hányás sajnos epés,eléggé habos és mintha pici piros darabkák lennének benne. Olyasmi,mint a nyálkahártya (ezt a hölgyek szerintem jobban el tudják képzelni,én is az vagyok).Legjobban a darabkákat az Erős Pistához tudnám hasonlítani,csak fakóbbak annál. Bárhogy törjük a fejünket,nem tudjuk,mit ehetett meg itthon.A dokija türelemre int,túl késő volt,hogy megnézze.

Valakinek ismerősek ezek a tünetek?


2010. jan. 19. 23:33
 1/9 anonim válasza:
Szerintem keressetek fel egy olyan orvost, vagy állatkórházat ahol van ügyelet. Persze ha azóta megnyugodott az jó, és akkor majd reggel megnézi a doki, de ha nem hagyja abba, szerintem ne várjatok reggelig. Egyrészt mert simán kiszáradhat, másrészt kitudja mi irritálja. Ha budapestiek vagytok, pikkpakk találtok egy ügyeletet... Hasmenése nincs? Mert akkor lehet valami vírus... persze így távból senki ne álljon neki diagnózist gyártani... Remélem hamar helyrejön! ;)
2010. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megevett valamit. Műanyag játék nem hiányzik a lakásból?
2010. jan. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Baj, nagy baj!

Reggelre el is pusztulhat! Menjetek vele orvoshoz. Az állatorvos doki csak aludni akar, ezért bagatelizálja el. De ha szereted a kutyát, és nem akarnál holnapra megválni tőle, én felkeresnék egy orvost. Inkább legyen utólag kiderítva hogy nem volt életveszélyes, mint az, hogy előbb kellett volna orvoshoz vinni.

1. Lehet mérgezés

2. Gyomorcsavarodás is!

A miénk este evett vacsorát, éjjel fordult hanyatt, és reggel 9-kor kezdődtek a görcsök. Nyálzás, felfúvódás, stb.. Kétszer megműtötték, de sajnos meghalt.

2010. jan. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha piros, akkor gondolom vér.
2010. jan. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én picurkámnál a zöldessárgás habos hányás az a torokgyuszi jele volt. A piros az meg lehet attól, hogy erölködött hányás közben és megszakadt egy hajszálér. De tényleg jobb lenne, ha minnél hamarabb látná doki, így látatlanban nem lehet megmondani mi is a baj.
2010. jan. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kijött az orvos,vért vett stb. Szerencsére a labor alapján nincs szervi baja. A doki szerint összeevett valamit az utcán. Mi fokozottan szoktunk erre figyelni és nem láttuk az utcán enni,úgyhogy most is talány mi történhetett vele.
2010. jan. 20. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Kutya sajnos a patkány vagy egérmérget is hajlamos megenni, a macska soha. Séta idején állandóan figyelmeztesd, hogy minden, amit ott talál, az FÚJ. Be lehet rá tanítani, hogy kizárólag azt egye meg, amit a saját edényébe ti adtok neki, így nem is tudja senki szándékosan megmérgezni. Házőrzök esetében ez pl. nagyon fontos.
2010. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jah, egy csomó kutyát megmérgeznek :( nagyon sok szomorú történetet hallottam. nehéz lehet erre betanítani egy kutyát, hiszen az egyik alapösztön az evés-létfenntartás...
2010. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az tuti..a kis westiem tudja h nem szabad semmit lent enni, de ha hátat fordít, már tudom h sunyizik:D

rászólok h MITCSINÁÁÁLSZ??? erre kiejti a szájából és arrébb fut, mintha nem is ő lett volna ott, akkor, és az a tárgy csak egészen véletlenül esett le újra a földre xD

2010. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!