Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1. Yorki milyen idős kortól...

1. Yorki milyen idős kortól felnőtt? 2. Ki tud jó szájsebészt a tejfogak eltávolítására, kb. mennibe kerülhet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj...

Először is a yorki ugyanolyan állat, mint a többi. Az emberek lesznek felnőttek, az állatok ivarérettek. Így tehát amikortól teherbe tud esni, vagy fedezni tud.

Másodszor nincs szájsebész... állatorvos van, ő csinálja. A tejfog eltávolítás végtelenül egyszerű dolog, gondolom arra gondolsz, hogy a végleges fogai a tejfogak mellett jöttek ki.

Pár ezer forint. Altatással mindennel együtt szerintem 10-15 lehet max.

2010. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Több oldalról megközelíthetjük a "felnőtté" válásukat.

A tápcsaládoknál 12 hónap felett kb.

Kiállításokon 15 hónap felett.

Ivar érettséget nézve szukáknál olyan 7-10 hónap, kanoknál 6-9 hónap kb.

Tenyész érettség mindkettő nemnél 14 hónap.

Már megint ez a fránya mennyibe fog kerülni. A kutyavételnél nem kellene erről sem elfeledkezni, hogy lesznek még kiadások. Nem az a lényeg hogy a kutya rendben legyen?

2010. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RastaMama ***** válasza:
a tejfogaknak ha jól tudom 8-9 hónapos korig ki kell hullania. ha addig nem váltotta le az összes tejfogát, akkor állatorvost keress fel, vele egyeztess.
2010. jan. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha Pesti cím kell, mert azt nem ítad + hogy hol keresel... akkor dr Budai Zsolt fogorvos és szájsebészt tudom NAGYON melegen ajánlani! 17 éve járok hozzá! Fantaszikusan jó doki, kedves, és ha már gyerekekről van szó, ő is többszörösen apuka is! A Hősök terével szemben a Délibáb utca 30. alatt meg lehet találni! Itt egy link róla és a klinikájáról.

[link]

2010. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12.33 mi van veled? :D :D :D
2010. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hogy érted hogy mi van velem? Az volt a kérdés második fele, amire még nem magyon érkezett előttem válasz, hogy hol lehet a tejfogak eltávolításához jó dokit találni? Én erre adtam választ. Vagy valamit félreértettem?
2010. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, jól jöttek. Még az is aki felhívta a figyelmemet, hogy előbb kell gondolkozni, aztán kutyát venni. Nem is gondolod, milyen helyzetek vannak, lehetnek. Minden esetre mégegyszer köszönöm mindenkinek.
2010. febr. 28. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!