Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért okoskodnak itt gyakorin...

Mért okoskodnak itt gyakorin egyre többet tenyésztők?

Figyelt kérdés
eddig normálisabban tudtak válaszolni mondani mi a helyzet de mostanában nagyon elvetemültebbek lettek, teljesen elszálltak maguktól azt hiszik nélkülük nem lenne semmi! akitekire meg hasonlókra gondolok

2014. szept. 21. 17:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
73%

Én nem értem...... Ha valakit feldühít egy kérdés amit kismilliószor feltesznek itt akkor minek jön fel a GYAKORI kérdések oldalra? Hizzen már az oldal címébe is benne van : GYAKORI

Vagy puskát szegeznek a fejükhöz és muszáj feljönni ide válaszolni?

2014. szept. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ezt beszéld meg azzal a tenyésztővel,akivel gondod van,különben a kérdésed inkább költői marad.A valódi tenyésztőnek önmagával és a leendő gazdikkal szemben is magas követelményi vannak,ami nem szól másról,csak a felelős kutya tartásról és tenyésztésről,ami minden kutyának járna.
2014. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

értem ez nagyábol így is van de azért gondoljatok bele ha it feltesz egy kérdést egy 11-14 éves gyerek és az a 1 reakció hogy: rohatd szaporíto vagy azért és nem magyarázza meg senki neki a helyzetet szerintetek annak jó vége lesz ?

egyébként meg én ismerek olyan szaporítót aki jobban tartja a kutyáit mint a legtöbb nagy tenyésztő

2014. szept. 22. 15:16
 24/24 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van, de nem csak a tenyésztők szaporítóznak szóval nem tudhatod.

Az utolsó mondatodra reagálva, az egy dolog, hogy jó körülmények között tartja, attól még szaporító marad. Miért? Mert nem figyel rá, hogy a kutyák amiket egymásra ereszt, jó idegrendszerűek-e, nem hordoznak-e betegségeket (szűrések), összeillenek-e jellemre, illetve ne hirdesse fajtatisztaként, ha nincs TK. Ezekkel mind átveri a vevőt, aki aztán nap mint nap feltesz ide egy kérdést, hogy miért ilyen meg olyan a kutyám, ami most vettem harmincezeré. Amiket felsoroltam, mind pénzbe kerül, és ha szeretnéd, egyesével kifejtem neked miért baromi fontos egy hobbikutya esetén is.

2014. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!