Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusok miért mennek el...

A kutyusok miért mennek el meghalni?

Figyelt kérdés
2007. okt. 23. 17:08
 1/7 anonim válasza:
100%

Tudományos választ ugyan nem tudok, csak egy konkrét esetet, ami az első kedves kutyámmal, Opival esett meg. Iskolában voltam éppen, mikor az otthonunktól pár kilométerre, édesanyámékkal időzött. Elütötte (takarásban) egy autó. Szülőm meg is nyugodott, mikor látta őt felpattanni és haza indulni. Mikor (sajnos órákkal később) hazaértem, Opi a házunk küszöbén feküdt és már nem volt benne élet.


Szóval ő haza jött, engem keresett.

2007. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szomorú amit az előbbi válaszadó írt ,de ebből is látszik ő az ember legjobb barátja,a kutya.

Sztem azért mennek el mert ösztön lények és a vadállati szellem miatt,mert ugye ők a farkasok leszármazottjai és azok egyedül élnek a természetben..szval vmi ilyesmit tudnék kigondolni..amúgy a cicák is elmennek..

2007. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
De oda kell figyelni a vonyításokra.A kutyák megérzik,hogyha valaki meg fog halni a családban.Még a saját halálukat is megérzik.Olyankor egész éjszaka vonyítanak.
2007. nov. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz hogy megérzik! Mikor egy családtagunk meghalt balesetben iszonyatosan, szokatlanul izgatottak voltak a kutyák és nem tudtuk miért.
2008. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is hallottam már hogy azért mennek el mert nem szeretné hogy a gazdájuk előtt haljon meg,hogy lássa ahogy szenved.Én is tapasztalatbol tudom (karácsonykor reggel pusztul el a kutyám,ő is elment,a bokorba bebújt)
2008. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
részvétem az előttem szólóakhoz. választ ugyan nem tudnék adni a kérdésre. az biztos hogy az állatok - bár nem beszélnek, nem vezetnek kocsit, nem irkálnak hülyeségeket internetes forumokra - némely tekintetben fejlettebbek, mint az emberek. nem a jobb szaglás, élesebb hallásra gondolok. de szerintem a közösségi berögződött dolgaik sokkal előbbre valók, mint az emberé. az elefántoknak is temetkező helyük van. nekem van egy 3 éves németjuhászom. szökős típus, el-el jár botozni ide-oda csajokhoz. nem egyszer szabadítottam ki a sintértelepről, helyi viszonylatban elég jól ismerik már és inkább hazahozza, nem a telepre. sajnos nem állitja meg a kerítés, eddig legalábbis nem sikerült olyat alkotnunk, amit nem alázott le 1 max 2 nap alatt=) de azt tudom, hogy ha elmenne és nem jönne haza többet attól elég durván kiborulnék...
2008. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

elirtam az előzőt, félreérthető lehet. javítanék:



Részvétem az előttem szólóaknak a kutyulik miatt!

2008. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!