Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát ajánljátok?...

Melyik kutyát ajánljátok? Kinti-benti kutyaként, nem annyira nagy termetű, lehetőleg az őshazája vmi hidegebb táj legyen (nem tudom miért, szeretem az ilyen kutyákat)

Figyelt kérdés

Nagy kertes házba lakunk, és a kutyus lehetőleg ne legyen nagy termetű, kinti-benti kutya lenne, igényelje a foglalkozást, kis"gombóc" szőre legyen, úgy értem kiskorától kezdve kissé dús legyen a szőre, suliba járok de nagyim mindig itthon van meg általában anya is, és ők addig foglalkoznának vele, szal nem lenne egyedül soha

Melyik kutyát ajánljátok?


2010. jan. 20. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem az Eszkimó kutya az jó lenne neked. :) Szibéria keleti részéről származik. Marmagassága 40-45cm. Súlya 25-50kb. Szőre is olyan jó:) Macis :)

A többi szánhúzó kutya marmagassága 50 felett kezdődik (husky,spicc,malamut)

2010. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valamelyik szánhúzó: samoyed, husky, malamut vagy ilyesmi keverék és mindenképpen menhelyről vagy fajatmentöktől: [link]

[link]

[link]

2010. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg fogadj örökbe, ha nincsenek vele más céljaid csak kedvenc lesz! :)
2010. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

A Beaglet ajánlottam volna!!De látom hogy hosszú szőrű kell!!

Akkor Si-Cu?

Cow-Cow.?

2010. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Shetlandi juhászkutya (sheltie). Úgy képzeld el, mint egy törpe skót juhász. :) Kicsi, szűrös és hidegebb éghajlatról való. Nagyon okosak, barátságosak és sportolni is lehet velük.
2010. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lappföldi finn juhászkutya (suomenlapinkoira), izlandi juhászkutya, ezek könnyen tanítható fajták. Nehezebben tanítható, makacs kutya a finn spicc, a norvég elkhund és a grönlandi kutya. Direkt nem gyakoribb fajtákat írtam, nem tudom, hogy ezek közül melyiket tenyésztik Magyarországon.
2010. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tibeti terrier tökéletes választás lenne:)

[link]

2010. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
[link] itt találsz leírást róla:)
2010. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

Mindegyikre rákerestem, egytől egyik nagyon cukik.

Ami talán a legjobban tetszett az a tibeti terrier:)

De majd még nézegetek.

2010. jan. 21. 17:29
 10/10 anonim ***** válasza:
husky
2010. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!