Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát ajánljátok?

Melyik kutyát ajánljátok?

Figyelt kérdés

Családi házban lakunk ...de majd elfogunk költözni panelba valamikor. Jelenleg 2 kistestű kutyusom van 1 fiú és 1 lány.


De szeretnék egy közép vagy nagy termetű kutyust, aki kiegyensúlyozott és tudja kezelni a kicsiket.


(Ilyen "harciasabb" kinézetűek tetszenek elsősorban)



Szerintetek?


2011. jún. 20. 11:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

ha panelba költöztök akkor ne vegyél nagytestű kutyát. Sőt panelba 2 kutya is sok.

Milyen fajta a 2 kicsi?

2011. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Egy angol bulldog, vagy ha nagyot akarsz tényleg akkor bullmasztiff. Mindkettőt cibálhatják a kicsik nyugodtan, hiszen egyik sem agresszív egy kicsit sem.
2011. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Yorki illetve spicc .
2011. jún. 20. 11:20
 4/27 A kérdező kommentje:
A spicc mamánál lenne mert szereti mamát nagyon meg ő igényi a családi házat. :)
2011. jún. 20. 11:23
 5/27 anonim válasza:

Panelba ne vegyél 3. kutyust! Ez nem csak nemjó a kutyusoknak, hanem illegális is.

Ha harcias kinézetűt szeretnél, de ugyanakkor nyugodtat akkor vegyél a menhelyról kutyát.Nekem van egy németjuhász-rotweiler keverékem onnan, harcias kinézetű, de ugyanakkor nagyon nyugodt, engedi magád "nyúzni" és játékos is.

2011. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

panelba nem kell 3 kutya. nekem kettő van. 1 nagytestű meg egy tacskó.

harmadikat sztem a szomszédok sem tűrnék, akár hangosak akár nem. sok a rosszindulatú ember és tuti h feljelentenének. mert panelban max 1et lehet tartani, engedéllyel 2őt. addig nem gáz az engedély ami vki fel nem nyom.

2011. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Rottweiler/Presa Canario/Boerboel/Mastiff/Fila Braselireo
2011. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
ez ám a humor!
2011. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Miért lenne humor? Közepes/nagy testű "harciasabb" kinézetű kutyákat soroltam fel, ezt kérte a kérdező is.
2011. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

13:08

szerintem nem neked mondta.


amúgy szerintem se vegyél mégegyet. főleg ne nagytestűt panelba.

2011. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!