Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eddig kb mennyit költöttél a...

Eddig kb mennyit költöttél a kutyádra?

Figyelt kérdés
Mindennel együtt kb?
2014. szept. 23. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
500 ezer körül mozog.
2014. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
5-600 ezer körül. 10 hónapos.
2014. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Az enyém 2 éves. De van egy másik kutyám is, szóval szerintem bőven meghaladjuk az 500at :D
2014. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 csabika1971 ***** válasza:
100%
Eddig életemben két fajta kutyám volt, egyik öregségben másik májrákban pusztult el. Ha mind a kettő költségeit számolom simán van 1 milla körül. (magamat is megdöbbentette ez a szám)
2014. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat... össze se merem számolni csak tippelni tudok. 5-600 ezer körül lehet és a kutya még csak fél éves lesz október végén, lassan, de biztosan közelít a millióhoz is az összeg, ha így haladunk. (Ebben benne van a: havi táp, maga a kutya, játékok, fekhelyek, box, tálak, pórázak, nyakörvek, kozmetikai kellékek, tanítási kellékek, takarók, kullancsírtó szerek, állatorvos, jutalomfalatok, rágcsák, extra meglepetések - mert ezek mindig vannak :)) -, orvosi segédeszközök, néhány vitamin stb...)

Hozzáteszem, példám nem követendő, sokkal olcsóbban is el lehet jól tartani a kutyát, de én nem az a fajta gazda vagyok ahol csak 1 labda van meg 1 póráz. :D

2014. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1 millát biztos - 3 éves.

Az elején megvettem én is egy csomó felesleges dolgot.

Úgy fél éve mondhatom azt, h közelít a 0-hoz van a kutyám. Sulizni járunk, de oktató is vagyok egyben, így a suli körüli dolgok ingyen vannak. Nyersen etetek, nagyobb tételben hozok húst - másnak is, így picit rárakok a többieknek és nekünk ingyen van a kajája. Állatorvosi számlák maradnának már csak, de arra meg kötöttünk biztosítást, ami a lakásbiztibe van építve, így 80%-át visszakapjuk annak is.

2014. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Már fogalmazni sem tudok :D


Úgy fél éve mondhatom azt, h közelít a 0-hoz van a kutyám = úgy fél éve mondhatom azt, h közelít a 0-hoz az összeg

2014. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor nem csak én költöttem/költök sokat. :)
2014. szept. 23. 15:31
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bő fél éve hoztam ki a gyepiről egy kutyust.


Kb. 65 000 forintot költöttem eddig rá, ebben benne vana kutya ára (5000Ft :D), az ivartalanítás (15000) és egy bél-és foggyulladás kezelése (12000). A többi kaja, játék, felszerelés :)

2014. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
2 3 éves kutyám van. Volt egy csomó előre nem tervezett költségünk, meg fölösleges vételünk (ami hasznosnak tűnt, aztán mégse használjuk xD... meg a sok eltűnt majd újra megtalált jutifalattartó, klikker, szövet szájkosár, labda...), jártunk többféle suliba, meg sportolni, és kezdőként elrohantunk volt, hogy olyankor is mentünk állatorvoshoz, amikor semmi baja nem volt... Szóval sokat, nagyon sokat. Jóval többet, mint magamra, az tuti.
2014. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!