Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Középsulisok! Hogyan kutyáztat...

Középsulisok! Hogyan kutyáztatok közben?

Figyelt kérdés
Az érdekelne pontosabban, hogy hányadik osztályban, hogyan oldottátok meg a napi sétákat, fárasztást. Főleg olyanoktól kérdezem, akinek nagy testű kutyája van.
2014. szept. 24. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel kaja, kicsi játék, elmegyek suliba. 3-4 körül hazaérek, akkor kicsi játék. kb. 6-ig tanulok, utána pedig kb. 8-ig tanulás (mármint a kutyának :D), séta, játék stb... Bár a séta sajnos néha elmarad, ha nagyon leamortizálódok így a nap végére, de gyakorlás meg játék minden nap van Szombatonként pedig kutyasuli.
2014. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A "minden nap" után kimaradt a pont :D
2014. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és kilencedikes vagyok... ezt kihagytam.
2014. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 10. osztályos vagyok, kertesházban lakunk (szerencsére), reggel 15-20 perc séta (addig legalább én is felébredek), fél 4-re érek haza, akkor gyorsan kis játék, szellemi fárasztás, (egy séta is járna, de sokszor elmarad, mert nem fér bele a napba) futtatás (nagy kertünk van, szóval otthon tudom futtatni, egyedül csak a kert lekerített részében lehet, mert néhány (sok)kisgyerekes anyukák fenyegetőzött, hogy megmérgezi, mert a gyereke fél tőle (?) ) Öttől, fél hattól tanulok, amíg nem végzek (dolgozatírás előtt necces), ha van még lelki erőm, este megint séta. Így 9 óra körül néha még magamra is van néhány percem. A hétvégéből a délelőttjeimmel a kutyám rendelkezik, délután tanulás + kicsit magamra is szánok időt. Ez a kemény gimi ára :(
2014. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*anyuka
2014. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én végzős vagyok, és most van először kutya és gimi egymás mellett... Szintén nem egy könnyű iskolába járok, plusz még messze is van, 1 órát buszozok.

Reggel kelés után gyors séta. Délután, amint hazaérek (ha 7 órám van, akkor ez du. 4), egy kis labdázás, kergetőzés, fárasztás. Utána tanulok, közben kap enni (6 óra), és fél óra múlva megyünk sétálni, kb 1-1,5 órát. Tanítást séta utánra vagy néha séta közben is be szoktam iktatni. Hétvégente pluszba kutyasuli, ha ráérek, akkor délutáni séta.

Ha sikerül a jogsi, akkor kb egy hónap múlva járhatok kocsival, így a napirendem úgy fog módosulni, hogy rögtön suli után hosszú séta, este pedig rövidebb. A korán sötétedés miatt már nem szeretek este sokat bóklászni kint. :(

2014. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már egyetemre járok, de 7.-es koromban kaptam az elsô kutyám. Gimiben úgy oldottam meg, hogy reggel fél órát sétáltunk, néha hajnalban ôt is elvittem 1 órára futni (ezt utálta így ritkán volt), utána suli, hazaestem valamikor, megdögönyöztem, majd tanultam, gépeztem (közben játékot dobáltam neki a házban). Este sétáltunk 1-2 órát, közben, meg utána otthon trükköket tanultunk. Majd vacsi, ha volt igény, még játszottunk. Ô olyan 9-9:30 körül ment alidni anyuval, én maradtam tanulni/gépezni kb. 11-ig.
2014. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!