Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknél a kutya a házban van,...

Akiknél a kutya a házban van, és az ágyon, ágyban alszik, nem lesz szőrös minden?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
De.
2014. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Dehogynem! Sőt még undorító kutyaszagú is,főleg ha oda is fingik. Nekem mondhatja bárki,hogy benti kutya,meg fürdetve van,akor is ha belépsz egy kutyás lakás ajtaján megcsap a kutyaszag. Fúj,de undorító. Sosem tudnék egy ilyen ágyba befekeüdni. Pedig szeretem az állatokat,nekem is van,de nem fekszek össze velük.
2014. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

kedves második. én is ugyanígy vagyok ezzel. beengedem a házba, a szobába, de én nem tudnék vele egy ágyban feküdni.

összeszőröz mindent, hiába van kimosva utána, nekem az már nem higiénikus.

2014. szept. 26. 11:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem előző kutyám egy hosszú szőrű csivava volt, lakásban lakunk.


Séták alatt sosem hempergett meg túrt bele mocskos dolgokba, jött, szaglászott, végezte a dolgát és ennyi. Ha hazaértünk, lemostam a lábait és letöröltem a hasát. Ő följöhetett akárhova, persze a kis finom szőr ott maradt az ágyon, de SEMMI rossz szaga nem volt a kutyának, inkább kicsit zsemle illata volt :)


Mostani kutyám egy gyepis keverék, na ő aztán koszolja magát séta alatt, simán belefekszik mindenbe és hiába törlöm meg a lábait és kefélem ki a bundáját, van egy alapszaga, igaz, neki teljesen más típusú a szőre. Na, neki az ágy, kanapé, tabu. De ő miatta sem büdös a lakás, a szagát is csak közelről érezni (olyan mint egy ázott szőnyeg).

2014. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 sippara ***** válasza:
100%
Takarítom a kutyákat, és mosom az ágyneműt. Ha épp nincs itthon a negyven kilónyi kutya, meg nem mondod, hogy itt élnek. Nem kell igénytelennek lenni, hónapokig fennhagyni egy váltás ágyneműt, cseszni a takarításra, és akkor nincs szőr, meg nincs szag :)
2014. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Második vagyok. Ahogy gondoljátok,de nekem akkor sem tiszta a kutyás,sőt a macskás ház sem. A szőnyeget nem lehet hetente mosni,a porszívó pedig csak a szőrt szedi ki. De ugye a kutya segge,szája,nyála,lehelete,fingja,miegymás..Voltunk vendégségben,két benti macska volt a lakásban. Sosem jártak ki. Na mikor hazamentünk,állt a macskaszag a ruhában,kabát,minden azonnal ment a mosógépbe,persze szőrtelenítés után. Pedig amúgy tiszta,takaros, fiatal értelmiségi párnál voltunk. De közelebbről nézve...De aki együtt él a kutyával,annak az orra hozzászokik és persze,hogy nem érzi.Ilyen lakásban a cipőmet sem veszem le,pedig azt nagy bunkóságnak tartom amúgy.
2014. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sippara ***** válasza:
90%

Szőnyeg nincs :) a porszívó mellett van még pár takarítási módszer, a teljesség igénye nélkül (legalább tanulsz te is):


- felmosás

- portörlés

- szövetfelületek letakarítása ragacsos hengerrel


Igen, állatok után takarítani nagyobb meló, de kikérem magamnak, hogy büdös lenne, vagy állna a szőr. Aki meg hisztirohamot kap tőle, hogy a macskám az ölébe mászik, vagy a kutyám odahajtja a fejét, azzal nem is történik ilyen szörnyűség, ugyanis eleve meg sem hívom. Ha meg valaki közölné, hogy kutya van a lakásban, ezért nem veszi le a cipőjét, azzal a lendülettel takarodhatna is, amerre akar, vagy amerre lát.

2014. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi lakásban tartjuk a kutyust, bejöhet a hálószobába, de az ágyból ki van tiltva, pont emiatt. Van kis kosárkája az ágyunk mellett, mi lefekszünk este az ágyba, ő meg a kosarába, mindenki a helyén alszik és kész. :) Nálunk ebből nincs probléma. A fekhelyét pedig rendszeresen kimosom, naponta többször felsöprök és hetente 3x porszívózok (indokolt esetben többször), így nem lesz minden tiszta szőr. Meg lehet oldani így is, de az ágyba mi se engedjük be. Nem is csak a szőr miatt, hanem mert szerintünk mindenkinek meg van a maga helye. Ott lehet velünk, esténként együtt nézzük a tévét, de nem kell ehhez mindenképpen összefeküdni, ő a kosarából, mi az ágyból nézzük a filmet és kész. :)
2014. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Hál istennek kedves második nem kell veled élnem és még a barátaim közé sem tartozol, akik feljárnak hozzám. Feltételezhető, hogy másképp gondolkoznak az olyanok mint te és másképp azok akik beenegedik a kutyát a lakásba/ágyba....így sanszosan szorosabb kapcsolódási pontotok sem lesz az életben, hacsak nem rokonsági. Így örülj neki h te így élsz, ők meg örülnek, h úgy - és képzeld egyik sem rosszabb vagy jobb, csak más - tudom, a másságot nehéz elviselnie annak, aki "nem más", de próbáld meg elfogadni, h van aki így van aki úgy.
2014. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nyilván van szőr, de van a párnádon a Te hajszáladból is.

az, hogy ez mennyire látszik egy lakásban, az nagyban attól függ, hogy hányszor fogod meg a porszívót ( és egyéb takarító eszközöket ) egy héten.

2014. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!