Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen fajta kutyátok...

Nektek milyen fajta kutyátok van? (Vagy ha nincs is kutyátok de a kutyás ismerőseiteknek milyen fajta van? )

Figyelt kérdés

Házi feladat erről egy diagramot készíteni, hogy melyek a legelterjedtebb fajták és arra gondoltam, hogy itt megkérdezem és a válaszok alapján csinálom meg.

Csak írjátok le, hogy nektek milyen fajta kutyátok van,vagy akár a főnökötöknek vagy tanárotoknak vagy unokatestvéreiteknek, vagy a szomszédotoknak, vagy akárkinek akit ismertek.

Pl.:

Nekem labradorom van akárcsak a legjobb barátnőmnek. Az unokatestvéreimnek keverékük van, és a nagyimnak egy pulija. A tanárnőmnek is van egy kutyája ő is egy keverék. (Ez csak egy példa, lehet máshogy is. :))

A válaszokat előre is köszönöm nagyon sokat segítetek vele. :)



2014. szept. 27. 14:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 bernáthegyim van meg egy komondor, a nővéremnek egy bernáthegyi és egy angol cocker spániel. A szomszédunknak meg yorkijai, és egy komondor.
2014. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Ismerosoknek:nemetjuhasz, beagle, havanes, yorki, pincser.
2014. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz. Továbbra is jöhetnek még.
2014. szept. 27. 18:13
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Labradorom van! :)

Ezenkívül sok kutyás ismerősöm van, az ő kutyáik: Labrador (2 ismerősnek), Yorkie (2), Golden Retriever (3), Keverék (2), Boxer (1), Mopsz (1), Bullterrier (1), Chow chow (1), Bearded Collie (1), Német vizsla (1), Magyar vizsla (1), Havenese (1), Tacskó (2), Beagle (2), Ír szetter (1), Puli (1).

Hirtelen ennyi jutott az eszembe, rengeteg ismerősömnek van kutyája, de a legtöbb keverék, és nem tudom pontosan fejben tartani az összeset, ezek a legfontosabbak. :)

2014. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Border Collie
2014. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rottweiler, barátomnak rottweiler és egy westie, anyáméknak egy német spicc.
2014. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem rég pusztult el a tacsim. Unokatesómnak francia bulldogja van, egy ismerősömnek snauzer és talán tacsi keverék. Aztán van az ismerősök között németjuhász keverék, jagdterrier, a szokásos yorki és westie, egy abszolút mix, a házban, ahol lakunk 2 staffi, egy angol bulldog, pár lépcsőházzal arrébb egy rottweiler keverék és két pici terrier keverék. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2014. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Havanese és jack russell terrier csivava keverék.
2014. szept. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy google kérdőívvel lehet, hogy jobban jártál volna.


Nekem csak plüsskutyám van :( Régebbem mudi keverékünk volt.

Rokonoknak van: westie, angol cocker spániel, menhelyi mix.

Közvetlen szomszédoknak van: whippet, angol cocker spániel

Utcában van: menhelyi mix 2x, foximix 3x, németjuhász 1x, beagle 3x, angol cocker spániel 1x, border collie 1x, bichon bolognese (jellegű) 1x, törpetacskó 1x, golden retriever 3x, felismerhetetlen mix legalább 5.

2014. szept. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
88%
Nekem keverék, szomszédaimnak francia bulldog, 2 yorki, mopsz, unokatesóméknak is keverék :)
2014. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!