Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen fajta kutyátok...

Nektek milyen fajta kutyátok van? (Vagy ha nincs is kutyátok de a kutyás ismerőseiteknek milyen fajta van? )

Figyelt kérdés

Házi feladat erről egy diagramot készíteni, hogy melyek a legelterjedtebb fajták és arra gondoltam, hogy itt megkérdezem és a válaszok alapján csinálom meg.

Csak írjátok le, hogy nektek milyen fajta kutyátok van,vagy akár a főnökötöknek vagy tanárotoknak vagy unokatestvéreiteknek, vagy a szomszédotoknak, vagy akárkinek akit ismertek.

Pl.:

Nekem labradorom van akárcsak a legjobb barátnőmnek. Az unokatestvéreimnek keverékük van, és a nagyimnak egy pulija. A tanárnőmnek is van egy kutyája ő is egy keverék. (Ez csak egy példa, lehet máshogy is. :))

A válaszokat előre is köszönöm nagyon sokat segítetek vele. :)



2014. szept. 27. 14:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy Bichon Havanese és egy Bichon Frise.

Uncsitesóimnak: egyiknél Berni Pásztor másiknál 3 palotapincsi.

Nagyszüleimnek: egyiknél 2 keverék + egy mudi, másiknál egy német juhász keverék.



Itt a környéken jó részt yorkik,bichonok vannak,francia bulldog, angol bulldog is van,tacskó,vizsla.

2014. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
a családban csakis Rottweiler van már 21 éve. a szomszédoknak Bigl van, a többi szomszédnak valami kotorékok.
2014. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem beagle keverék. Szomszédomnak havanese, másiknak 1 staffordshire terrier, 1 keverék, szembeszomszédnak angol vizsla. Mamámnak tacskói vannak, apuméknak mopsz. Nővéremnek foxi keverék. Van még ismerősök között roti, kaukázusi juhász, német juhász, keverék, goldi. Most ennyi jutott eszembe.:)
2014. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nincs kutyám, de a telepen nézegetem őket gőzerővel. Errefelé boxerek, vizslák, keverékek, yorkik vannak. Francia bulldog, mopsz és labi is előfordul. Legtöbb a kistestű keverék. (Bp. panel lakótelep)
2014. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy keverék kutyám van, a barátomnak uszkárja. Szomszédnak mopsz, felettem lakónak yorki.
2014. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
környéken van orosz agár, argentin dog, magyar vizsla, bull típusú keverékek. Nekem lesz valamilyen spánielem.
2014. okt. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Golden retrieverem van, rajtunk kívül ismerünk még vagy öt retrieveres gazdit.
2014. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 LOTR válasza:
100%

Nekem sheltie.

Szomszédoknak puli.

Barátainknak boxer, bolognese, tacskó, és keverékek.

Nagypapámnak golden retriver, beagle

2014. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 LOTR válasza:
100%
És az unokatestvérünknek border collie
2014. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
egy alaszkai malamut egy pitbull es egy nemetjuhasz :))
2015. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!