Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a lent leírtak...

Szerintetek a lent leírtak alapján szeret engem a kutyám?

Figyelt kérdés

Éjszaka sokszor az ajtómnál alszik, ha meg nem, akkor, ha csak mosdóba kiszaladok, akkor hirtelen hallom, hogy szalad és nemsokkal rá megjelenik és fut hozzám.

Amint felébredek és kimegyek a szobámból, a kutyám rohan hozzám és mint akinek rohama van, kidülledt szemekkel, kapkodva a levegőért, erősen a testembe nyomva a testét hempereg és csóválja a farkát.

Napközben spontán odajön hozzám és a két mellső mancsát felteszi a lábamra.

Ha sír, csak az ölemben nyugszik meg.

Séta közben ha megijed, hozzám bújik...



2014. szept. 27. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Imad teged, dicserd meg sokszor:)
2014. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2014. szept. 27. 15:46
 3/9 sippara ***** válasza:
100%
Inkább jól belejutalmazott birtoklásnak, uralkodásnak tűnik ez, mint szeretetnek.
2014. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hagy neked szabad teret? El tudod küldeni magadtól, amikor ahhoz van kedved? Az történik amit ő akar? Ha simiért könyörög, megkapja, stb.?

Ha ezekre a válasz igen, akkor az esetleg eszedbe jutott hogy lehet hogy inkább úgy érzi, ő a falkavezér és állandóan vigyáznia kell rád?

2014. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Illetve ha az utolsó kérdést leszámítva a válasz nem :)
2014. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, szeret-e, de a leírtak alapján nem egy kiegyensúlyozott, nyugodt, egészséges lelkű állatnak tűnik. Csak képzeld magad a helyébe: ha anyukád/ párod kimenne wc-re éjjel, te meg felébredve rettegnél és figyelnéd minden lépését...
2014. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem feltétlen a szeretet jelei. Nyilván szeret is, mert miért ne szeretne? :) Ezek inkább foglalkozáshiányra és falkavezérproblémára utalhatnak, hogy egyből a nyomodban van és egyebek...
2014. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kutya mindig imádja a gazdáját:) feltéve a jól van vele bánva
2014. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nos, rengeteget foglalkozok vele, szeretgetem, játszok vele, stb.

(Orvos, séta, egészséges kaja is van)

Bántani nem szoktam.

Ha valamit megtiltok, akkor azt nem csinálja.

Ha úgy érzem, most egy kis magány kell, és rászólok, hogy menjen el, elmegy, nem beijedve meg szomorúan, hanem akkor elmegy és magában játszik a labdácskájával.


Viszont, akármerre megyek, követ, van, hogy mélyen alszik és ha felállok és kimegyek a mosdóba felpattan és szalad utánam. Volt olyan, hogy nagyban horkolt és néma csöndben felálltam és tettem egy lépést és ő felpattant és rohant.


Csak elgondolkodtam; én is nagyon ilyen voltam anyuval.

Ő nem kényeztetett el, nem tudott mindent megadni én pedig nem hisztiztem olyanért amit nem kaphattam meg vagy ha nem engedett meg valamit, nem sírtam,. nem hisztiztem. De a szükséges dolgokat megadta, sokat szeretgetett engem, rendesen törődött velem.

Nem túltörődött, nem hanyagolt... Mégis állandóan, ahova ment, mentem utána, volt, hogy apu vagy a tesóm küldtek el, hogy hagyjam békén és olyankor letargiába estem... Állandóan vele akartam lenni, úgy szerettem.

Ha ült, én játszottam a szoba másik sarkában de néha spontán odaszaladtam és belemásztam az ölébe és ölelgettem, puszilgattam.


És az iskolába könnyen el tudtam tőle szakadni,. sosem sírtam se oviban se suliban, hogy "Hol a mami?" de volt, hogy beteg voltam, otthon maradt velem és amikor váltás volt, másik rokon maradt velem otthon, pár nap után én órákig nem bírtam abbahagyni a sírást és nagyon erős fájdalmat éreztem magamban, hogy kevesebb ideig látom anyut eztán.


Néha pedig olyan mély volt a szeretetem, annyira elöntött ez a mély szeretet hirtelen, hogy nem bírtam és magam se tudtam miért, sírni kezdtem és mondtam anyunak, hogy "Szeretlek, hiányzol" -közben ott volt közvetlenül mellettem :D


Azon gondolkoztam, lehet ugyanolyan a kutya mint én voltam kicsinek?


10 hónapos a kutyus

2014. szept. 27. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!