Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit szerettek a kutyátokban...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Ti mit szerettek a kutyátokban? Miért szeretitek a kutyát? A cicát is szeretitek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Jo a nyelve
2014. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám olyan kis virgonc, hirtelen kutya, az egyik pillanatban nyugodtan fekszik és alvást tettet, aztán ha közel hajolok, akkor hirtelen felpattan és megnyalja az arcom vagy elkezd velem játszani. Imádom benne, h ennyi szeretet ad, h tényleg megbízhatok benne, h ő a társam, ha kiskoromban sírtam, akkor ő odajött megvigasztalni, szeretem hallgatni ahogy horkol, vagy amikor meglát egy macskát és az utolsó erejét összeszedve is megkergeti :D Mindig megnevettet, ha elviszem az orvoshoz és a fehér köpenyt meglátva hirtelen megrémül és hát szinte mindig be is pisil :D A tyúkoktól rettenetesen fél és rájöttem, h az embereket is csak azért ugatja meg, mert fél tőlük :D Egy kis husiért bármire képes és amióta macskám van, azóta ő is elmacskásodott és rendesen nyomja a fejét a kezem alá, h simogassam. Azon pedig rengeteget szoktam szórakozni, ha fekszik a helyén és semmit sem mozdít meg, csak a szemeit forgatja , de a farkát úgy mozgatja, h majdnem felszáll. Múltkor épp azon gondolkodtam, h milyen kevés dolgom van, aztán ránéztem a kutyámra, akinek van egy kis házikója és két tányérja, mégis mindig boldog és sosem láttam még szomorkodni. Nekem a kutyám olyan mintha a gyerekem lenne vagy nem is tudom. Amikor nem laktam itthon, akkor a kutyám jobban hiányzott mint a szüleim vagy a pasim. Most 12 éves.

A macskákat nem szeretem.

2014. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
# 1/2! Gondolom Nyelvtanár vagy. A komoly válaszod alapján. :D
2014. szept. 27. 16:58
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második válaszolónak a választ! Jó pár éve, hogy nincs kutyusunk. Most pedig kihoztunk egy menhelyi cicát, és mondhatom nagyon hálás. Bújós és ha simogatom azonnal dorombolni kezd. :)

Egyenlőre bezárva tartjuk, nehogy megszökjön.

Azt mondták tegyünk rá cicahámot, ha ki szeretnénk vinni a kertbe, mert bármitől megijedhet és elszaladhat.

2014. szept. 27. 17:03
 5/15 A kérdező kommentje:
1-s válaszoló! Nem véletlenül állsz a válaszadásban 33%-n. :D
2014. szept. 27. 17:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyéniségüket, a ravaszságukat, a feleselésüket és hogy eltudják mondani, hogy most pisilniük kell, simit akarnak, vagy simán "Kellj már fel vazze és gyere ki velem!!!"
2014. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Azt szeretem a kutyámban, hogy lelkes, szorgalmas, figyelmes, tanulékony, hűséges.

Azt nem szeretem a cicákban, hogy ezeknek mind hiányoznak belőlük.

2014. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon jó válaszok! :)
2014. szept. 27. 17:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hűséges, okos lények, igazi társai a (megfelelő) embernek. A macskákat is szeretem, de kicsit kevésbé, meg hát macskám nincs.
2014. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a macskákban azt szeretem, hogy szépek, kecsesek, önállóak. Egyébként szinte minden állatot szeretek, kivéve amiktől félek vagy undorodom vagy kártevők.
2014. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!