Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fox Terriernek kinnt vagy...

Fox Terriernek kinnt vagy bennt ajánlott?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs foxim, de kis testű, és rövidszörű, így inkább bent tartanám, és terrier így aktív fajta és sok mozgatás kell neki.
2014. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jagd terrierem van és nagyon-nagyon fázós. Van,hogy ki sem akar kelni a paplan alól.
2014. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a foxi keverékem valamiért sose fázik. persze bejöhet ha akar, de ő inkább kint szokott lenni, és élvezi a havat.
2014. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A második foximat vásároltuk meg pár hete és remekül megvan kint. Nagyon magas az energiaszintje nem fog neked odabent heverészni éjjel nappal. Estére meg időnöént pihenhet bent én nem szólok bele. Ha biztosítasz neki egy meleg kuckót remekül alszik majd ott. Olyat viszont ne hogy amíg kicsi addig bent van utána meg ki van rakva az udvarra. Én ajánlom is főleg aktívabban élők számára. Könnyen tanítható remek és hűséges társ:-)
2014. szept. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-esnek: :D harmadik vagyok, és nálunk pl. a kutyaházában van szivacs, és a háza is kemény fa. na meg ha nagyon fázik, akkor nagykocsi alá is szokott bújni, de be ritkán jön. és ha tényleg elviselhetetlen hideg lenne, akkor be tudna menni egy kisebb házikóba, ami elég meleg.
2014. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!