Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fekete terrier 3 éves kant...

Fekete terrier 3 éves kant melyik helyre könnyebb beilleszteni? Hátul egy kua es Sarp dolgozik egy teruleten néha osszekapaszkodnak, de kölyok korul óta együtt vannak. Elso terület 2 éves n dog c corso kanari keverék dolgozik.

Figyelt kérdés

Amióta ez a negyes van azóta nincs gond a teljes telepen. Az emberek kozeleben idonkent az őrbòdéban telen nagyon jol elvannak hatul a 2 pasztor jol boldogul a nagy teruleten.

A fekete terriert hova konnyebb berakni?



2014. szept. 28. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kell ide még kutya? 2-2 kutya nem elég, ha jól dolgoznak? Függ minden a kutyák nevelésétől, szocializálódásukról. Lehet lesznek gondok egy felnőtt kutyát beilleszteni melléjük. Nem tudom, te ismered a kutyákat, de én nem erőltetném, főleg ha a hátul lévők össze-összemennek.
2014. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az elől lévők is. Melyik parosban vedene meg inkabb magat?
2014. szept. 28. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Sajnos a kau is elég kemény, a corso is, a dog is. Ismerni kell a kutyát. Ha verekedések vannak akkor nem vinnék újabbat. Érdemes lenne herélni is a négy közül kettőt. úgy hogy hátulról is egyet, előlről is
2014. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!