Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El kell altatni a kiskutyánkat...

El kell altatni a kiskutyánkat. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
A kutyánk állapota folyamatosan romlik. Eleinte csak nem lépcsőzött szivesen, mára már szinte nem bír felállni, sétánál összerogyik, elborul. Kiderült, hogy a gerincével van gond, a műtét pedig csak 30%ban hozhatott volna javulást, 70% pedig hogy rosszabbodott volna az állapota, talán le is bénult volna. Az orvos euthanásiát javasolt. Úgy voltunk vele, hogy nem altatjuk el, csak ha nagyon muszáj már. De szegény olyan kis hiperaktív kutyus lenne, menne, játszana, de nem tud. Csak fekszik szomorúan a nap 80%ában. Ezért úgy döntöttünk holnap elaltatjuk. Helyesen döntünk ? Hogyan lehet ezt feldolgozni ?
2014. szept. 30. 10:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Nehéz ügy,meg anyagilag sem lehet kevés.Én megproóbálnám a műtétet,de ez tényleg azon múlik,mit tud vállalni az ember.Raadásul nem lenne végleges megoldás,csak egy darabig lenne jobb ha sikerûlne a műtét,előbb utóbb kiújulhat.
2014. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Helyesen döntötök, ha az altatást választjátok. Sajnos pontosan tudom, hogy min mentek keresztül. Az én kiskutyámat 3 évesen hasonló gerincbetegséggel műtötte Dr. Zsoldos László, szintén a primavetben. Jobb helyre nem is mehettetek volna, de sajnos ők se mindenhatók. Nyugtasson a tudat, hogy szegény kicsi nem szenved tovább. Utána pedig adjatok magatoknak időt, az én életemből 6 évnek kellett eltelnie ahhoz, hogy újra abból a fajtából vegyek egy kölyköt.

Szívesen beszélgetek veletek, ha gondoljátok, tényleg ezen mentem át amin ti.

2014. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%

Én még megmutatnám egy orvosnak, a neve Dr. Oltyán László!!!

Több sikeres gerincműtét van már a háta mögött. nem biztatni akarlak, csak mielőtt még meghozzátok a fájdalmas döntést, nem árt ha ránéz mégvalaki is szerintem.


[link]

2014. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Moroi ***** válasza:
66%
Nagyon sajnálom... teljesen átérzem ,egy kölyök kutya tőlem is elment 4 nap ismeretség után, nem hangzik soknak ,de én egy évezrednek éreztem, durva vírus volt arra fele és vele együtt 5 kutyám meghalt.. napokig csak örjöngtem, sírtam, dühöngtem, hisztiztem, verekedtem ,mindent csináltam.. csak add ki magadból, nem fogom mondani hogy jobb lesz neki, nem fog neki fájni többet, jó helyen van... nincs jó helyen... nélküled.. de nagyob erős vagy hogy ezt megteszed, lesz az élet még jobb is :) csak előre ment megnézni hogy milyen jó helyen lesztek majd :)
2014. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a kutyus sorsa, elaltatták?
2014. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ird meg kerlek mi lett a kiskutyaddal ! :/
2014. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
igen, szerdán elaltattuk. borzasztóan hiányzik és bár tudtam volna rajta segíteni. szegénykém :'(
2014. okt. 3. 08:32
 18/19 anonim ***** válasza:
:( Részvétem
2014. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2014. okt. 3. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!