Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hetes kis kutya tele bolháva...

5 hetes kis kutya tele bolhával. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
bocsi teloról
2014. szept. 30. 17:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Gratulálok, hogy beléptél azon alja emberek közé, akik eltartják a szaporítókat. Gratulálok, hogy támogatod azt, hogy még több kiskutya legyen beteg és szenvedjen annyira, mint a tiéd. Gratulálok, hogy nulla felelősséggel, nulla előzetes utána olvasással és nulla ésszel vettél magadhoz kutyát.
2014. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

#5 vagyok. Ne haragudj, de téged átvertek! A legaljasabb szaporítók trükkje, hogy kitalálnak valami hazugságot, hogy miért válnak meg ideje korán a kiskutyától. Ha a másik kutya ölte őket, nem tudták volna elzárni? Ez kamuuuu!

Azért csinálják ezt, hogy minél kevesebbet kelljen a kölykökre költeniük. 5 hetesen még bőven szopiznak, ekkor még sem oltás, sem chip nem kell nekik. Azért hazudott neked, hogy minden költséget megússzon.

Szegény kiskutyának pocsék lesz az immunrendszere, és a testvérei hiányában antiszociális lesz, nem fogja tudni hogy hogyan kell a kutyatársaival viselkedni.

Megszívtad. Nem tehetsz róla, nem tudhattad, de törvény is kimondja hogy 8 hetes korukig az anyjuk mellett a helyük.

Vidd el dokihoz, majd ő lekezeli a bolhákat, és útbaigazít

2014. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

8 hetes kora előtt törvénybe ütközik kutyát elválasztani az anyjától! 4-5 hetesen még a szilárd táplálék után is alig érdeklődik, nemkéne még egyáltalán hogy nálad legyen. Másik kutya ölte a többit? Jobb baromságot is kitalálhattak volna. Legalább fizettél érte? Ha igen, gratulálok! Támogattál egy mocskosabbnál mocskosabb szaporítót, és valószínű a kutyusnak a bolha lesz a legkevesebb baja amit valaha átfog élni, ha egyáltalán fog élni...

Állatorvoshoz kell menni és bizony sokat ott fogsz hagyni! Chipbeültetés, oltások, és a féregetelenítés az első dolog amin át kell esnie a kutyádnak. Aztán jöhet a bolhaírtás és a további védekezés az élősködők ellen. Egy állapotfelmérés sem ártana, minék alaposabban... Sok sikert, kitartást és nem utolsó sorban pénzt! Megcsináltad magadnak a bajt.

2014. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem fizettem érte semmit

nem támogattam senkit

azt elfejtettem le írni, hogy a saját anyuk nem gondoskodott róluk

nagyon megkedveltem a kicsit, bármi pénz megéri :)

2014. okt. 2. 21:48
 15/19 anonim ***** válasza:
Jó persze. Vidd már el orvoshoz, mert meghalhat!
2014. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Én k*****a nem értem , hogy ismeretlenül ITT sokan , miért vagytok flegmák , bunkók? Üzentben is kaptam, hogy gondoltam hogy szaporitó stb! Ez lett volna a kérdés? Nem! Én meg halál nyugodt ember vagyok! De amit itt írtatok néhányan hogy gondolom stb.. és kb semmit nem tudtok ... hát fel húzom magam !

A KIS KUTYÁT ELVITTEM ORVOSHOZ TEGNAP! KI jelentette Mak egészséges, erős kis kutya! Jöv héten viszem oltásra! Eddig csak le fújta!

A normális válaszokat köszönöm!



És volt aki azt írta hogy ez nem is kutya, mert szaporitó +keverék

üzenem annak az ész lénynek: hogy pl a német juhász is keverék!

ahogy a roti stb...

Csak hitelesítve vannak:)

Minden kutya KUTYA!


Köszönöm

2014. okt. 3. 22:33
 17/19 anonim ***** válasza:

Életem! Senki sem volt flegma! Örülünk hogy egészséges, és mondtam hogy spayyel fogja lefújni ;)

Most nagyon figyelj oda rá, ne engedd ki a kertbe! Megfürdetni még nem szabad.

2014. okt. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

köszönöm 17-es:)!


Nem veled volt a gond. volt 1 olyan válasz mi nem tetszet:/


de köszönöm:)

2014. okt. 5. 13:49
 19/19 anonim ***** válasza:
Naazér!!! ;)
2014. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!