Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak...

Milyen kutyát válasszak gyerek, és öreg kutya mellé, és cica mellé?

Figyelt kérdés
Van egy tacskókeverékünk, ö jól tűri a kisgyerekeim nyúzását, de már látom rajta, hogy kellene valami erősítés neki, arra is gondoltam, hogy menhelyről örökbe fogadni, vagy milyen kutyafajtát válasszak amelyik nagyon türelmes? A cicánk szereti a kutyákat és van hogy órákat játszanak együtt a kutyánk és a cica :) ezen agyalok, milyen kutyafajtát válasszak??

2014. szept. 30. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elmész egy menhelyre, ott 100%, hogy a gondozók találnak neked megfelelő kutyulit! :)
2014. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Basset hound, angol bulldog, uszkár, berni pásztor, sheltie, shar pei, labrador, snaucer, pincsi, shi-tzu, spániel, mopsz. Ezek viszonylag nyugodt fajták. Szemezgess, de szerintem menhelyen is biztos találsz cukikat.
2014. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk amstaffunk van az általad felsoroltakhoz. :)

2 és 6 évesek a gyerekek, 10 éves a cane corso és fél éves a macska.

Az amstaff is fél éves. Csak ő nem mondható nyugodtnak.

2014. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amstaffot egyátalán nem vennék kisgyerek és idős ember közelébe! Egyáltalán nem oda valók! Cane corsot is csak kizárólag perfekt idegrendszerűt és nyugodtat, csakis tenyésztőtől! De egyszerűbb eleve nyugodt fajtát venni, meg szerintem nem is nagytestűt kéne, mert azzal meg az öreg nem bírna.
2014. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Amstaffot egyátalán nem vennék kisgyerek és idős ember közelébe! Egyáltalán nem oda valók! Cane corsot is csak kizárólag perfekt idegrendszerűt és nyugodtat, csakis tenyésztőtől! De egyszerűbb eleve nyugodt fajtát venni, meg szerintem nem is nagytestűt kéne, mert azzal meg az öreg nem bírna."

Na igen. Ha nem ismered se az amstaffot, se a cc-t, akkor ne is. Nézz utána, hogy mire való, mielőtt nem ajánlod. Te is az az okos vagy, hogy ha nem goldi meg tacsi meg yorkie, az már véregző harcikutya.

Ki írt itt idős emberről?

Szövegértés egyes, ülj le!

2014. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!