Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírnám rászoktatni a...

Hogy bírnám rászoktatni a kutyámat a pórázra?

Figyelt kérdés

A kutyám 1 éves lesz novemberben és már kéne vinni sétálni de egyszerűen nem képes felhúzni a porász hogy bírnám rászoktatni.

Ezeket nem húzza fel: lánc és hám.

köszi minden kinek ha írtok



2014. okt. 1. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

3-4 hónapos korában kellett volna elkezdeni. Valószínűleg nem te vagy a falkavezér.

Olvasd el ezt:

[link]

2014. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nem értem a dolgot, hogy mi az hogy felhúzza, nem húzza? A hámot még értem, hogy szokatlan neki, de egy nyakörvet neked kell rá adni, nem várni hogy ő dugja a fejét bele. Sürgősen csinálj valamit, mert így a szocializáció meg egyebeket elhagyod, nagyon sok baj lesz később
2014. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ő nem fogja felvenni magától akkor se, ha fejreállsz. Megfogod, rárakod és viszed, ennyi a titok :)
2014. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Rárakod a nyakörvet és rajta hagyod egy napig.

Másnap rárakod a pórázt, lazán fogod, hívod és tolod bele a fejébe a kaját. Ha nem jön, kicsit rántasz rajta, hívod, ha jön, kaja. Ha ez otthon már megy, akkor ki lehet vele menni és voilá: sétál.

2014. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Idáig miért nem sétáltattad?
2014. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden kinek ,hogy írt!Igazatok van hogy előbb kellet volna szoktatni!Egyébként az én kutyám kábé két méteres távolságot hagy és mivel már elég nagy és nagy az udvarunk is ezért elég nehéz rárakni.apukámmal kábé 6 hónapos korban keztük.

Ha valakinek van kedve akkor írjunk prívátban a kutyámról!

2014. okt. 2. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!