Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reaktív kutya, reaktivitás....

Reaktív kutya, reaktivitás. Erről vajon miért nincs szó az szakirodalomban vagy suliban?

Figyelt kérdés

Angol nyelven rengeteg infó van róla... Magyarul egyetlen oldalt találtam, ahol írnak róla kissé részletesebben ( [link] Nem értem, miért nincs erről szó pl. a szakirodalomban? Rengeteg videót néztem kutyanevelésről, de magyar videókban eddig sehol nem találtam rá utalást... A kérdés nyilván költői, de mégis, csak nekem furcsa ez...?


Talán épp azért van pár elcseszett, iskolázott kutya, mert rossz módszerrel nyúlnak hozzá (pl. fojtó)?

Az én kutyám is ebbe a kategóriába tartozik, suliban voltunk szocializáción meg több kutyakiképzővel is konzultáltam, de semmi értelmeset nem tudtak mondani, de fojtót javasoltak... (Komoly baj nincs vele, csak furcsán közelít a kutyákhoz.)


Furcsálltam, hogy hámban barátságos, míg sima nyakörvben alapjáraton pukkancs, hogy vidám hangsúlyú beszéddel és jutalomfalattal többre megyek, mint egy érintéssel... És akkor találtam rá erre a 'diagnózisra', szerintem nagyon érdekes...



2014. okt. 1. 23:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. okt. 3. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!