Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállítók, kutyatartók....

Adryenn13 kérdése:

Kiállítók, kutyatartók. Kutyasampon DE milyen?

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos Sheltie kutyusom, és jövőre megcélozzuk a közeli kiállításokat, DE nem tudom milyen sampont vegyek neki, mert duplaszőrű, ne legyen nagyon drága, de jó legyen.

Elvileg nem nagyon ell fürgetni de azért egy CACIBra mégse mehetünk "koszosan", hiába van öntisztuló szőre.


2014. okt. 2. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sima üzletben kapható sampont használtam kutyák számára. Amúgy meg én kozmetikába hordom. Megfürdetik elég olcsón, kifésülik, kitisztítsák a fülét és nem kell nekem itthon szórakozni vele.
2014. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

zanni.hu


Vagy menj be vagy hívd fel őket vérprofik mindenben tudnak segíteni. Vagy ha nem szimpatizálsz az általuk árult márkákkal, akkor vagy K9 vagy pedig Plush Puppy.


Ezek azok a márkák amiket a kiállítók előszeretettel használnak.

2014. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha kiállítást akarsz, akkor nem az a fő szempont, h ne legyen drága. A minőséget meg kell fizetni,
2014. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsőre vagy a tenyésztőd, vagy egy kozmetikus megmutatja neked, hogyan kell kiállításra megcsinálni a kutyádat. Mert nem csak a sampon számít.
2014. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom:


www.zanni.hu


Hozzáértő, profi a tulajdonos hölgy, alaposan kikérdez a kutyáról és soha nem beszél rá semmi hülyeségre, sőt.


Viszont ellát egy halom jó tanáccsal, hasznos ismerettel:)

2014. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Double K

Azt hiszem a zanni-ban pont ezt árulják. Kb 3000 Ft, de nagyon kevés kell belőle, nekem 1 éve megvan és még alig fogyott belőle, bár feleslegesen nem is fürdetek csak kiállítás előtt.

2014. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
A zannit ajánalnám én is. Én colliehoz All Systems Professional Formula Whitening sampont használok, meg vagyok vele elégedve, szerintem az sheltienek is megfelelő. Nagyon sokáig kitart, 1-2 havonta fürdetek vele és már több, mint egy éve megvan.
2014. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 3. 10:30
 9/9 Akiteki ***** válasza:

[link]

Jóval olcsóbb, mint a zanninál és remek márka.

2014. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!