Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok milyen kutyát...

Mit gondoltok milyen kutyát vegyek/? Husky, németjuhász vagt magyar vizsla?

Figyelt kérdés
Hamarosan új helyre költözünk és kutyát szeretnèk!Eddig azêrt nem,lehetett mert a szomszèddal közös udvar volt!

2014. okt. 4. 09:52
1 2 3
 11/23 sippara ***** válasza:
68%
Hol akarnád tartani? Mit csinálnál vele abban a napi 2-3 órában? Hogy telnének a hétvégék?
2014. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Akiteki ***** válasza:
Huskyt ne! Semmit nem tudsz a fajtáról, csak kínlódnál vele.
2014. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
nekem 1 kutyám husky volt azóta is az van lehet tanítani nincs melege nyáron főleg ha bejöhet a lakásba ők már generációk óta itt élnek alkalmazkodtak a klímához sok mozgásigényük van és biciklizni szoktam vele nagyon szeretnek húzni :) kutyasuli mellet tökéletes kutya lehet
2014. okt. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hát futtatnám, játszanék vele, ìgy kijönne a 2-3 óra.
2014. okt. 5. 09:46
 15/23 A kérdező kommentje:
így nem csak a kutya èn is mozgnèk!!!!!
2014. okt. 5. 09:48
 16/23 A kérdező kommentje:
és természetesen az udvaron lakna
2014. okt. 5. 09:49
 17/23 A kérdező kommentje:
''hogy telne a hétvége??,, Na ezt a kérdést nem értem . A kutyasuli amúgy hány ft egy huskynak????
2014. okt. 5. 09:53
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Mire alapozta anyukád azt, h a huskynak melege van? :D Nincs semmi baja nyáron sem!

A kérdés arra vonatkozott, h mit csinálnál vele hétvégén, pl vinnéd-e hosszabb sétákra, többet fárasztanád stb.

2014. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha udvaron lakna, vizsla nem jó választás. Német juhász is csak akkor, ha el tudsz vele járni kutyaiskolába rendszeresen, a futtatás önmagában neki nem elég, neki "dolgoznia" kell, hogy kiegyensúlyozott, jól nevelt legyen. Talán a husky a legjobb a felsorolt 3 közül. (vagy egy menhelyi keverék, vastag bundával).
2014. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Keverékrõll szó sem lehet nyáék c sak fajtisztát enge dnek de a mfuttatás meg a játék alatt a lefárasztást értem meg húzatnám vele magam pl bicajon végülis a.husky erre van tenyésxtve
2014. okt. 5. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!