Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos kutyát mar eltudok...

6 hónapos kutyát mar eltudok kezdeni tanítani kicsi virsli és sajt darabokkal a tanításrá?

Figyelt kérdés
már tud tanulni ilyen fiatalon? Mint pl a gyere ide vagy hogy ül illetve hasonlók?
2014. okt. 4. 11:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%
Ezt nem értem, sajnálom. Mert én abból indulok ki, hogy egy tenyésztő tudja, milyenek a kutyái, hogy fejlődnek és tudja, hogy mikor mit lehet velük csinálni. De te egyértelműen egy alja szaporító vagy. És az a nagy problémám, hogy miért is kellett szaporítanod? Amikor még ennyi fogalmad sincs a kutyákról? Mégis, kérlek, áruld már el, miért volt az jó, hogy lehoztál egy almot tudás, felelősség, ész és még számtalan, az élethez is szükséges jó tulajdonság nélkül?
2014. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%
Elnézést, hogy nem tudtam, hogy szaporító vagy! Ivartalanítsd a szukád, ne tanítgass egyenlőre senkit.
2014. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!