Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől vörös a szoptató szukám...

Mitől vörös a szoptató szukám szőre?

Figyelt kérdés
A szuka trikolor színű és a kölykök pofija lába is fehér.Elvileg,de gyakorlatban az 5 hetes kicsik orra körül,és a mellső lábuk szinte teljesen vörös,a mamának meg a hasa,az emlők körül.A mama is és a kicsik is darált disznóhús-rizs-vegyeszöldség mixet kapnak.Béres cseppel és calo pettel keverve.Eddig tápoztunk,és ilyen nem is fordult elő.Valamelyik újtól lehet,de melyiktől.
2014. okt. 4. 18:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
kedves 10-es, nyersen etetek, nem főzök, ne akard már nekem megmagyarázni. köszi.
2014. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%
Prémiumtáp kell az anyáknak, a kölyköknek meg starter táp, nem emberi étel. A szukának meg egy ivartalanítás is 3 hét múlva, ha túladtál a kölykökön.
2014. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
11%
Nevetséges amit sok emberke képzel itt magukról!Itt a minőségi tápon kivül a csóró kutya már nem is ehet mást!Kérdezem én azoktól akik számára csak a tápos kutya létezik.TI CSAK AGYONHŐKEZELT TEJNEK SZITULÁLT VIZEL HIGITOTT TEJPORT ISZÁTOK MEG!GONDOLOM SOHA NEM ETTETEK ZSIROSKENYERET SEM!
2014. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
48%
nah, az iq vitéz is már megmondta a magáét:)
2014. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Royalt esznek a többiek,mindenki a neki valót.Nem mindig vagyok elégedett vele.Kipróbáltunk már több super prémium tápot,de nem szoptatás és elválasztás alatt akartam váltani.Tizenhúsz éve tenyésztek,és még nem találkoztam ilyennel.A kutya tisztább mint én sokszor.Külön szobája van,és a kaja nehogy már ne legyen jó.A calo petet az állatorvos ajánlotta még egy előző alomnál immunerősítőnek.Nem hinném,hogy ártana.Mitől lehet a vörösödés?
2014. okt. 4. 19:56
 16/27 anonim ***** válasza:
50%

persze, tizen-huszon éve "tenyésztel" és itt kérdezel?

hahaha:)))))))

2014. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 14-es :)Neked csak plüss kutyát javaslok.A te IQ-d..a koroddal felel meg ,szerintem tizen pár:)teszed itt a menő gyereket othol meg rágod a zsiros kenyeret:)
2014. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó helyen kérdezel.

Itt általában a válaszolók nagy része nem orvos, nem tenyésztő. Ilyen gonddal azért egy alomnál csak az orvosra hagyatkoznék.

Az eléggé látszik, hogy az anyakutya vörös hasa és a kiskutyák azon része, amellyel érintkeznek az anyával egyforma elváltozású. Lehet valami fertőzés is éppen.

2014. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

..."othol meg rágod a zsiros kenyeret"...

mondtam én, hogy iq vitéz:)))))

2014. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
De a bőrük tiszta az elszíneződött szőr alatt,hosszú szőrűek,és jobb szőrben minőségileg talán még nem volt az anya azelőtt.A kicsik ki se látszanak a szőrből.Ha valami fertőzés lenne,de még mikor bolhát kaptak,az is egyszerre látszik rajtuk.Olyan törött fénytelen a szőr olyankor.Most nincs semmi a színen kívül.A kiállításokon lett volna ennyi szőre a szukának.Orvoshoz csak 1 hét múlva mikor mindenképp megyünk az 1. oltásra,akkor viszem.Akkor visszatérek a tápra,de légyszi ha valaki hallott már ilyenről írja meg.Köszi
2014. okt. 4. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!