Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől vörös a szoptató szukám...

Mitől vörös a szoptató szukám szőre?

Figyelt kérdés
A szuka trikolor színű és a kölykök pofija lába is fehér.Elvileg,de gyakorlatban az 5 hetes kicsik orra körül,és a mellső lábuk szinte teljesen vörös,a mamának meg a hasa,az emlők körül.A mama is és a kicsik is darált disznóhús-rizs-vegyeszöldség mixet kapnak.Béres cseppel és calo pettel keverve.Eddig tápoztunk,és ilyen nem is fordult elő.Valamelyik újtól lehet,de melyiktől.
2014. okt. 4. 18:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Vált tápot lehet hogy nem bírják és kicsapja őket mármint ha fehérek. Milyen fajták?
2014. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Collie.A béres cseppet egy állatorvosi aszisztens ajánlotta,mert észre vették,hogy a daganatos kutyáknak,akiknek ugye szedni kellett a cseppet rengeteg szőre lett tőle.Épp egy kiállításra készülő kanommal voltam gondba szőrileg,és ő ajánlotta.Gondoltam amúgy sem árthat,van öregem is,nekik is jó.De ez a vörösödés rejtély,komolyan,nem találok róla írást.Kérdezni nem merek,mert itt fog tolongani mindenki aki számít a kapuban jövő héten,hogy megnézze mi ez...
2014. okt. 4. 23:30
 23/27 A kérdező kommentje:
1. A disznóhús+rizs+vegyeszöldség,az nem moslék.Valami ilyesminek kell lennie a tápokban is,nem csőr toll max farhát bőr.A calopet egy kimondottan kutyáknak kitalált vitaminbomba,ha esetleg nem jól keverném az arányokat a kajában.A bérescseppet már kutyáknak is lehet venni,állatpatikában,nekik kifejlesztve.
2014. okt. 4. 23:40
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem jól eteted. Disznóra legalább nem lesznek allergiások a kutyák,mint a csirkére.

A nyáluktól színeződik el a szőr,ez fehér szőrnél szinte mindig így van. mondanám,hogy a kaját variáld át,de hús,és rizse zöldségnél nincs jobb. Az anyuka pociján majd ha kiállításra mentek addigra elmúlik,van rá fehérítő sampon,ami megszünteti ezt.

2014. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Még annyit. Sárgarépa is megy a kajába?? A karotin tudja jól elszínezni a bundát!
2014. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ez igaz!!!

A karotin nagyon szinez

2014. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Azt én is írtam,mert erre is gondolnék,de szerintem annyi nincs benne.Azért azt most kihagyom,pedig azt majdnem annyira szeretik mint a húst.Valaki írta,és tényleg igaza van.Csak ott vörösek a kicsik,ahol érintkeznek az anyjukkal.Talán elmúlik mikor teljesen el lesznek választva.Mert írjon amit akar a KEDVES válaszoló,9-10 hetes korukig maradnak.Sőt van aki végleg.
2014. okt. 5. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!