Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudom kiszedni a kutyuso...

Mivel tudom kiszedni a kutyusom bundájából a festéket? Többi lent

Figyelt kérdés
A szomszédom nem szólt hogy fogják festeni a fakerítést és nem voltam otthon a kutyusom pedig nekiment a kerítésnek és most teljesen festékes a feje. Rövidszőrű Beagle. Megpróbáltam kutyasamponnal de nem ment :/ Kérem valaki segítsen

2014. okt. 5. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
A festéket csak higító oldja. Vagy azzal (de utána extrán hidratálni kell azt a pontot), vagy vágd le ott a szőrt.
2014. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Idovel kihullik vagy kikopik :-) vagy meg befestheted hajfestekkel az egesz kutyat :-) nem lessz annyira feltuno :-)
2014. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most ezt komolyan mondjátok o.O mind a ketten te jézusom :D
2014. okt. 5. 11:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak a hígító szedi ki tényleg..saját hajamból, amikor nekidőltem ís csak úgy lehetett, egy eészét vágnii kellett, másik részéből hífítóval szedtem ki..,

vagy hagyd úgy, kikopij idővel tényleg

2014. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán a sebbenzin is kioldja. De egy kis hígítós ronggyal dörzsölni a fejét még nem a világ vége.
2014. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most ezen mit vagy kiakadva? Festéket higító old, sampon nem fog. Ha meg egy pontot levágod a szőrt, majd visszanő. Nem szépségkozmetika, hanem egészségügyi vágás.
2014. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a hígító kimarja a kutyus bőrét... a szőrlevágás nem lenne rosz ötlet csak az a baj hogy beaglenek nagyon rövid szőre van :/ remélem kikopik idővel...
2014. okt. 6. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A saját bőrömet sem marja ki., a kutyáé sem érzékenyebb, után megfürdeted rendesen..nem lesz a kutya bőrének semmi baja, a szemébe szájába ne menjen
2014. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem marja ki, csak kiszed belőle minden zsírt, ezért mondtam, h extrán kell hidratálni. Plusz nem azt mondtam, h borotváld le az egész kutyát, hanem vágd le azon a ponton a szőrt. Csak van már ott vkinek egy hajnyírója...
2014. okt. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!