Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia buldog való bérházba?

Francia buldog való bérházba?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és szeretnék egy kutyust,volt már állatom,az igaz de nem bérházban.A francia buldogot lehet bérházban tartani?Még milyen fajtákat lehet?
2014. szept. 21. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akármilyen kutyat lehet berhazban tartani megfelelő mozgatás és szellemi fárasztás mellett.

Gondolom azert valasztottad a francia bulldogot, mert lusta kutya es nem kell vele sokat foglalkozni. Viszont elégge beteges a nyomott orra miatt.

Jobb lenne ha leírnád hogy te mit tudsz biztositani a kutyadnak.

Egyébként a kistestű kutyákat (csivava,pincsi,mopsz,cavalier king charles spaniel) a legjobb a hazban tartani, a közepes méretűeknek kell a legtöbb mozgás, és gondolom bérházba nem szeretnél egy bernáthegyi méretű kutyát.

2014. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy menhelyi kutyus is lehet alternatíva :) Ha elmondod a gondozóknak, hogy milyen vérmérsékletű kutyát szeretnél, biztos tudnak mutatni párat.
2014. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy való! Sőt, nekik kifejezetten lakásban van a helyük, mivel betegesek, nem bírják a hideget, kertben nem lehet őket tartani. Redszeres séta persze nekik is kell, de mivel picikék, nem kell kilométereket gyalogolni velük. Szerintem jót választottál :)
2014. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam rá,mert az egyik barátnőmnek is francia buldogja van,de ő falun lakik.Egyébként még a palotapincsin gondolkodom,vagy ha kutyát nem akkor egy törpenyuszit:D
2014. szept. 23. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!