Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A buszon mindenképpen elkérik...

A buszon mindenképpen elkérik a kutya oltási kiskönyvét? Aki utazott már kutyával, annak elkérték?

Figyelt kérdés
Nincsen nálam, de busszal kéne mennem. Ha pl. hordozóban viszem akkor mindenképpen elkérik? És ha azt mondom nincsen nálam akkor leszállítanak?
2014. okt. 6. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyenről soha nem hallottam. Miért kérnék el?
2014. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sippara ***** válasza:
100%
Mindig nálam van, de három év alatt még soha senki nem kérte el, beleértve a kutyás rendezvények szervezőit, BKV-s, volános és MÁV-os ellenőröket, és egy közterest is. Ha életed első kutyás buszozásánál elkérik az oltásit, és még le is szállítanak a hiánya miatt, esküszöm, keress meg, fizetek neked egy sört :D
2014. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi :D
2014. okt. 6. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Előfordulhat, hogy elkérik. Ezt nem lehet kiszámítani...


1-es!

Ha nem tudnád, közterületen is köteles vagy magaddal vinni a kutya oltási könyvét, hiszen a közterület felügyelő is bármikor elkérheti.

2014. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kliszta ***** válasza:
Rengeteget buszoztunk, vonatoztunk, de soha nem kerek. Viszont barmikor kerhetik, es ha nem tudod felmutatni kizarhatnak az utazasbol, ezert a kesobbiekben nem art magadnal tartani (mondjuk en egy fenymasolatot javasolnek, nem az eredetit)
2014. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokták kérni. Egy nem kutyás sofőr szerintem azt sem tudná, mit nézzen benne.
2014. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig magamnál tartom, ha kutyával vagyok. Eddig még nem kérték, se buszon, se vonaton. De jobb, ha magadnál tartod.
2014. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!