Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fényvisszaverő hám, nyakörv?

Fényvisszaverő hám, nyakörv?

Figyelt kérdés
Szeretném ha jobban láthatóak lennénk a kutyámmal mikor sötétben sétálunk. Jó ötlet lenne venni egy fényvisszaverő hámot vagy nyakörvet? Használ valaki ilyet? Ha igen, tud valaki egy megbízható oldalt ahonnan lehet rendelni?

2014. okt. 6. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én egy nyakörvre vagy pórázra, hámra erősíthető ilyen biléta szerűséget használok, színes gumiszerű cucc, amin be lehet kapcsolni a világítást és cserélni benne az elemet. Ha jól emlékszem, a Fressnapfban vettem.
2014. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, használunk. Narancs színű hám, fényvisszaverő csíkkal ellátva. Ismerős varrta nekünk.
2014. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A fényvisszaverős akkor működik, ha valami fényt kap. Sötétben nincs mit visszavernie.

Vannak már világítók is.

2014. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a Julius-K9 hám + bicikli villogó kombináció vált be.
2014. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elemes világító nyakörv. részint ha nincs fény akkor is világít, részint nappal mint sima nyakörv funkciónál.
2014. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, a fényvisszaverős úgy működik, ahogy leírták, benne is van a nevében, hogy visszaveri a fényt :D No de ki sétál tök sötétben, hogy világítós dolgokra van szükség?
2014. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
pl. én:) nálunk van egy elég nagy füves terület, a világítás meg elég gyér.
2014. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Mi fényvisszaverő mellényt használunk. Házilag készült egy párszáz forintos láthatóságiból.
2014. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"No de ki sétál tök sötétben, hogy világítós dolgokra van szükség?"


Én!


És még vagy 10-20 másik gazdi a kutyáival azon a környéken, ahol lakom. Város mellett, távol a forgalomtól, ahol már közvilágítás sincs. Persze ez csak a téli időszakra igaz, amikor már 17-18 óra körül is sötét van. Én például rühellem, amikor úgy jönnek velünk szembe, hogy nincsenek kivilágítva. Ennél már csak az a rosszabb, amikor még pórázon is vannak a kutyáik, vagy akkor veszik őket pórázra, amikor meglátnak minket kivilágítva, miközben nekünk fogalmunk sincs róla, hogy jön valaki szembe. Tehát támogatom a kérdezőt, tegye láthatóvá a kutyáját, hátha minél többen követik a példáját!

2014. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Manka68 ***** válasza:

Én használtam a labimmal fényvisszaverős hámot, pórázt. Akármelyik boltban lehet venni, ahol van kutyafelszerelés.

A kutyámon a fényvisszaverős cucc, rajtam egy fejlámpa, szépek voltunk. :-) A lámpa nekem azért kell, mert amerre mi sétálunk, a közvilágítás még nincs kiépítve.

Lassan megint jön a sötétben sétáltatás, veszem is elő a dolgokat. :-)

2014. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!