Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutya mellé fiatal?

Idős kutya mellé fiatal?

Figyelt kérdés
Üdv! Tanácsot szeretnék kérni, van egy 9 éves pulim és most szeretnék venni egy német juhászkutya kölyköt. A gondom az lenne hogy a puli életébe nem volt kutyák között és, hogy elfogadná-e a kölyköt? Előre is köszönöm.

2014. okt. 7. 16:08
 1/6 Trafó1 ***** válasza:
25%

Ne vegyél másik kutyát míg az öreg el nem pusztul.

Én azt tettem de megbántam, először marja a fiatalt mert félti a pozícióját, utána a fiatal marja mert erősebb lesz és szeretne pozícióba kerülni.

2014. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Szocializálni kell a 9 évest, mielőtt új kutyát viszel a házhoz. Keress fel egy jobb kutyasulit, vagy egy házhoz járó kiképzőt, aki tud ebben segíteni.
2014. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem jó ötlet egy szocializálatlan idősebb kutya mellé egy fiatal, ráadásul olyan, aki felnőve hamar nagyobb és erősebb lesz nála. Általában érdemes nagyon meggondolni, milyen természetű második kutya illik az első mellé.
2014. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Még nem olyan idős az simán elélhet 6-7 évet még. Mivel nincs hozzászokva más kutyákhoz így lehetnek gondok. Vagy ivartalanítani kellene, de akkor inkább a fiatalat.Én sem ajánlom
2014. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igen ez a gondom nekem is de akkor nem kockáztatok
2014. okt. 7. 20:11
 6/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogy dontottel vegul, de en a 16 eves meg elo nemetjuhaszom melle vettem egy pulit. A nemetjuhaszom nemigen volt szocializalva, de megvannak egymassal. Parszor morgott ra az idosebb meg ugatott, de nem bantotta. Egy nagy kivetel van amikor kaja van elotte, de ez termeszetes.
2017. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!