Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök németjuhásznak jó...

Kölyök németjuhásznak jó mínőségű táp?

Figyelt kérdés

Most royal cannint kap,de szeretnék valami másra váltani,drága szerintem. 1 hónapra több,mint 15 ezer csak a tápja,és még csak 4 hónapos. Vagy ez reális?

Ha azt mondjátok,hogy ez a legjobb,akkor természetesen veszem neki tovább.


2014. okt. 8. 12:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Az RC rohadt drága és ráadásul nem is jó minőség... Tele van ízfokozóval, valószínű nem könnyen lehet majd átszokatni a kutyád, de érdemes. Nem egészséges hosszútávon, sok gyomorproblémát okozhat. Én a Josera Kids-et ajánlom 12 hónapos koráig. :)
2014. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
az állateledelesnél azt mondták,hogy ez a legjobb ,ezért ezt veszem neki.
2014. okt. 8. 12:34
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez a Josera is fajta szernt van?
2014. okt. 8. 12:35
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A mi tenyésztőnk Profine-nal etet. A puppy táp ha jól emlékszem 14-15ezer, 15 kilós csomag. A junior táp 12ezer, a felnőttet nemtom mert még juniornál tartunk. Prémium minőség, szeretik a kutyák, nem kell mellé semmi kiegészítő dolog. Körbenézegettem a prémium tápok között és még ez a legolcsóbb közülük. Neten tudsz rendelni. A 15 kilós csomag 2,5-3 hónapig elég neki.
2014. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem, de a fajtatápoknak nem sok értelme van, hogy őszinte legyek. Ha mindenképpen fajtatáppal szeretnél etetni, akkor Eukanuba! De nem Royal Canin, mert az nem a legjobb sőt. Azért mondják ezt mert drága, és hogy több pénzt hagyj ott .;) Aki ért egy kicsit is a kutyákhoz nem feltétlen gondolja az RC-t a legjobbnak. A Josera Kids az egyik legjobb kölyöktáp, minden benne van ami egy kölyöknek. Aztán válthasz márkát, de amíg kölyök ezt ajánlom, főleg ha az RC a másik lehetőség. Biztos, hogy jobban jársz vele, az én kutyám imádja, teljesen egészséges, gyönyörűen fejlődik tőle. Soha nem volt gyomorproblémánk. :) Ja és nem mellesleg megéri a pénzt!
2014. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mi jelenleg Eukanubával etetünk. Próbáltuk a Royal Canint, de a kutya nem ette meg. A fajtatápoknak valóban nem sok értelme van, ahogy előttem is írták, a Josera jó táp, azt hiszem, Fressnapfban van is.
2014. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Susa junior maxi (y)

Sok nj tenyésztő eteti.

2014. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor is váltsak,ha a kutya szereti,szépen fejlődik tőle,rendben van a széklete is? szóval úgy néz ki,hogy neki beválik?
2014. okt. 8. 13:02
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

A gyerekednek is minden nap cukrot és csokit adsz csak mert azt szereti?

Igen, válts! Ha később szeretnél olcsóbb tápot, az nem baj, de egy kiskutyának az élete első szakaszában a legfontosabb a minőségi kaja! Ilyenkor fejlődik a legtöbbet, minden itt dől el. Válts minőségi tápra, most még nem látszik a különbség, de majd mikor 2-3 évesen műtétekre kell hurcibálnod, akkor fogod bánni.

2014. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Már csak azért is váltanék, mert amíg a RC 1 hónapra 15 ezer forint, addig a Profine ugyanennyi pénzért 3 hónapig elég. Tehát ha be is válik a kutyusnak az RC, akkor is sokkal jobban jártok a Profinnal. Webshopról lehet rendelni.
2014. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!