Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kolyok kutya, aki...

Van egy kolyok kutya, aki szerint a garazs egy nagy budi, hogyan tudassuk vele, hogy marpedig a garazs nem budi?

Figyelt kérdés

Nem az enyem a bloki, de mivel a gazdai elegge peniszek, es olykor tettleg akarjak a tuttara hozni a dolgokat, ezert szeretnek valahogy segiteni.


Tegnap feltakaritottak a garzst, meg felkloroztak, de ugyan ugy ossze vissza pisil meg kakil... Csinaltam neki egy kis talcat, tettem bele ujsag papirt, s ra tettem a friss kakit, ez igy jo? Ha erzi, hogy a kaki egy helyen van akkor oda fogja csinalni legkozelebb?


2014. okt. 10. 09:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó.


Ami jó: kiviszed a garázsból sétálni egy kicsit, pisil, kakil, megdicséred.

2014. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog működni.

Mit keres a garázsban? Ki kell onnét zárni, akkor nem tud becsinálni.

2014. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mondom nem az enyem. Harom gyerek melle vettek, mert cuki volt a hirdetesben... En a gyerekekre szoktam vigyazni neha.


A kutyus meg azert van a garazsban mert ott lakik. Oda tettek a hazat, kajajat, mindent. Setalni nem viszik, az meg lett mondva elore, a 10 eves szokta elvinni a kert vegebe, mondjuk boszom nagy a kert, 10 percet setalnak egyik vegebol a masikba, es oda kellene kakiljon meg pisiljen.


Tudom, hogy meg lehet tanitani, az en kutyam is egy helyre csinal, de ot mar felnott volt, mikor az enyem lett, ilyen pici par hetes kolyokkel nem volt dolgom soha.

2014. okt. 10. 12:00
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a kutya? Ha még kicsi, pár hónapos, akkor egyszerűen nem képes visszatartani, nem azért mert rossz, hanem fizikailag nem tudja.

2-3 óránként vigyétek ki, és ha kint végzi el a dolgát, nagyon-nagyon dicsérjétek meg. A kutya vérében van, hogy nem piszkít a saját helyére (ezért nem fog működni az alomtálca), és ösztönösen próbálja kint végezni a dolgát, ha teheti, de hát a piciknél még bajos.


Amit mindenképp mondj meg a gazdáinak: ami NEM HASZNÁL, SOHA: ha belenyomják az orrát a piszkába, vagy bántják, utólag leszidják. Annyi memóriája van, mint egy aranyhalnak, fogalma sincs, hogy annak a pisitócsának mi köze hozzá! Vigyék ki többet, ne a garázsban tartsák, akkor nem piszkít be. Ennyi.

2014. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Atyaisten, most olvastam a válaszodat... Szerintem lopd el a kutyát, mindenkinek jobb lesz.
2014. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen kiskutya...

Persze hogy becsinál, őt még 2-3 óránként ki kellene vinni minimum, de akkor is pár hét, mire szobatiszta (jelen esetben: garázstiszta) lesz. De nem értem, minek vettek kutyát, ha a garázsban tartják, egyedül?! Azt meg nem érti, hogy miért fenyítik meg, fogalma nem lesz róla szegénynek, és nem lesz tőle szobatiszta.

Látszik, hogy nem értenek hozzá.

Nem tudom, mennyire tudsz a gazdákkal beszélni, de jobb lenne, ha vagy szabadon lehetne az udvaron, vagy bent lehetne a lakásban, ahonnan rendszeresen ki van engedve, az első hetekben minden alvás, evés után. Így kutyát tartani semmi értelme. Sajnálom szegényt.

2014. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A garázsba vegyenek egy kutya ajtót.Profi,huzat mentes,könnyen beépíthető cuccokat lehet kapni,vagy nappalra egy kutya házat,estére pedig egy kennelt a garãzsba.De a leírásodból nem az jön le,hogy túl sok energiát szeretnének a kutyába feccölni.
2014. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Napkozben nyitva a garazs ajto, de nem jar ki, csak alszik, meg tojik. Egyebkent 6 hetes...igen, 6 :(


En mondtam, hogy vegyenek neki hazat, erre vettek egy ketrecet. Ugyan ugy fazik, mint az elejen, mikor karton doboz volt az agya.

Az a legnagyobb bajuk, hogy a kutya nem setal porazon...basszus nem ertem mit varnak tole.

2014. okt. 10. 15:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen nem sétál pórázon?! Hát még jó! Nem is kell még 6 hetesen pórázon sétálnia. Sőt 6 hetesen még nem is kéne hogy náluk legyen. Marha jól lesz szocializálva, ilyen "nevelés" mellett. :( Szinte tuti, hogy a menhelyen fog előbb-utóbb kikötni (jobb esetben).

Most sem a kutya a hülye...


Milyen fajta egyébként?

2014. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jack Russel...hajra extra energia plusz nuku lemozgatas... :(
2014. okt. 10. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!