Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha időben kiherélik a kutyát...

Ha időben kiherélik a kutyát akkor is jelöl?

Figyelt kérdés
Akkor is csinálja, hogy séta közben, otthon az autókerekére stb. fél percenként odapössent?
2010. jan. 23. 14:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Minek vesztek fiú kutyát, ha úgy is kiherélitek?
2010. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Minek neki here? Nekem ne szökdössön el, ne gyártson kölyköket, ne kapjon rákot azon a részen és hasonló finomságok.


A kutya az kutya, ne keféljen meg szaporodjon agyba-főbe, és igen magamat is kasztráltatnám, ha nem tudnék születésszabályozni. Nekem két gyerekem van, és egyik sincs államigondozásban vagy az utcán, de egy kutya erre egyedül nem képes.

2010. jan. 23. 14:42
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Ha kiheréled azabaj, ha nem azabaj.

"na még egy szaporítójelölt"...

2010. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, akkor is jelöl, bár előfordulhat, hogy kevesebbet.

A kocsid kerekeit fújd be paprika spray-vel, vagy támassz oda kartonpapírt.

2010. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%

"Minek neki here?"

Mert ha nincs heréje, nőies ("bu*is") lesz, és ezzel megfosztod szegényt a nemiségétől. És akkor ilyen se nem hím, se nem nőstény szerencsétlen valami lesz.

2010. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak akik lehurrogták a kérdezőz:Legalább örülni kéne,hogy egyel több a felelős álattartó.A kutya nem ember!Őt nem érdekli,hogy van e heréje,vagy nincs.
2010. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen igaza van a kérdezőnek!

Rengeteg gondot megtakarít ezzel. Ha nem fajtatiszta, szűrt, kiállítási eredményekkel rendelkező tenyészegyed, csak egy családi kutya, mi a fenének okozzunk neki olyan kínokat, minthogy tüzelő szukák után koslasson a főút közepén, esetleg ugyanilyen okokból fölakassza magát a kerítésen, satöbbi. Sokkal jobb ilyen dolgoktól mentesen, a tüzelési időszakról mit sem tudva feküdni a szőnyegen és aludni a gazdi lábainál.

Egyébként igen, valamennyire fog jelölgetni, de nem nagyon, sokkal kevésbé. Az ösztöneiben ez benne van, ellenben ha nincs here, nincs mi a hormont termelje, így az ösztönök sem jönnek elő jobban.

2010. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A herélés ellenzőnek meg üzenem, hogy ha férfi, akkor csináljon annyiszor 5-6 gyereket, ahányszor szexel és fizesse a tartást, ha meg nő, akkor potyogtasson annyi 5-6 gyereket, ahányszor szexel.


A kutyának különben sincs ilyen identitás tudata, hogy na most akkor én fiú vagyok vagy lány, egyszerűen csinálja, amit diktálnak a hormonjai, ha meg nincsenek neki, akkor nem lesz szomorú, hogy na most én nem szexelhetek. Mert azt se fogja tudni, mi az.

2010. jan. 23. 17:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"ezzel megfosztod a nemiségétől" - jó vicc, ha nem értesz hozzá ne szólj bele, nem telefon. Freud-bácsi jókat mondana erről, irány a pszichomókus.


A helyzet az, hogy az "időben kiherélés"-sel ez nem küszöbölhető ki teljesen, mert a kutyának ki kell szépen fejlődnie a műtét előtt, így a jelölgetés (ami ugye maga az illatanyag) fölösleges de ösztönös funkcióvá válik, mire az állatorvos hajlandó kiherélni (teljesen jogosan). De az időközök ritkulni fognak

2010. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ivartalanítással csökken, sőt megszűnhet, de minden kutyánál változó. A domináns kutyák azért így is jelölgethetnek.
2010. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!