Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet egy időben nevelni 2-3...

Lehet egy időben nevelni 2-3 kölyök kutyát?

Figyelt kérdés

Mindenki csak vesz egy kölyköt, felneveli, mikor már 3-4 éves lesz, vesz egy másikat, és ugyan ezt elismétli.

Miért?

Nem lehet hogy veszek egy alomból 2-3 kölyköt, és egy idejüleg nevelem mindent?

Nehéz lenne?


2011. aug. 26. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk csak egy kutyát akar akkor éppen? Úgy mondod mintha ez baj lenne. Lehet egyszerre több kiskutyát is nevelni de nem kötelező.
2011. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lenne nehéz egyáltalán.

Miért mert már öregszik azt már váltja le a másikat, vagy csak párt keres neki.

2011. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rohadtul nehéz lenne. Még tapasztalt kiképzők se szoktak ilyenbe belefogni, nem is érdemes. Második kutyának nekiállni akkor érdemes, mikor az első már annyira jól nevelt, hogy nyugodtan hátat fordíthatsz neki, tudod, hogy nem csinál hülyeséget.


Én marha jól nevelt kutya mellett vállalok ideiglenes kutyákat, hát az első néhány hétben egy-egy séta után szétmegy a fejem. Mostmár kezdem megszokni, hogy kétfele kell figyelni, de komolyan mondom kimeríti az idegrenszerem eleinte.

2011. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lehet csak nehéz,de ez fajta függő is.

Mert mondjuk ha egy kis kutyából,ölebből akarsz 2-3-at nevelni,akkor viszonylag könnyű,de ha olyan kutyákat,amik felnőttkorukban nagyobbak lesznek 60 kg-nál,akkor nagyon neház,hát olyan kutyák ki is esznek a vagyonból havonta 20.000 Ft minimum.

2011. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk most 3 kölyök van 2 angliába egy Svédországba megy és ugye 3 hónapos korban titter vizsgálat és 6 hónap karantén időszak ami januárban fog lejárni...

na ez idegőrlő, minden meg kell tanulnia sétálni, állni mint a cövek, szocializáció (most képzeld azt el mikor a városba beviszek 3 kölyköt, hogy szokják a zajt, forgalmat)stb

Anyagilag se piskóta (bár nekem a gazdik a számla alapján mindent állnak) de gondolj abba bele, hogy 3 kölyök felnevelése az 3 teljes oltási program, esetenkénti orvosi kezelés ha szükséges, etetés, vitaminozás stb ez nagyon nagyon drága.

szóval én ezt senkinek se ajánlom...nekem már van gyakorlatom benne nem is kicsi de néha én is besokallok...főleg, hogy egyesével mindegyikkel foglalkozni kell... váltott napokon vannak benn a lakásban, hogy a lakás zajait és szabályait megtanulják mert együtt csak rombolnak és pörögnek ezerrel..

2011. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerre több kiskutyát nevelni csak kicsit nehezebb de ha egyszerre többet veszel az szerintem sokkal jobb mert megszokják egymás társaságét!
2011. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!