Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes kiskutyának van cicije?

8 hetes kiskutyának van cicije?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 13:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem a hasa közepén van hanem lent, de az inkább kuki mint nuni
2014. okt. 12. 15:34
 12/22 anonim ***** válasza:
71%

A tenyésztője nem mondta meg, hogy milyen nemű a kutya? Persze, tudom, hogy itt tenyésztőről szó sincs...

De már megbocsáss, mégis mennyire vagy te felkészülve egy kutyára, ha azt se tudod, hogy szuka vagy kan kölyköt vittél-e haza?

2014. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ezzel a kutyával jelenleg 6 kutyánk van (3 menhelyi). Egyszeri alkalommal pároztatott kutyától van a kiskutya. A család lányt mondott. (Ismerőseink) Elsőnek mi is azt hittük, de jobban megnéztük és elbizonytalanodtunk. Az ÁLLATorvos se biztos benne, mert túl kicsi (yorkiról van szó)

Jó lenne ha nem az én rátermetségemet szapulnád kedves előző. Csak érdeklődtem.

És bár az állatorvos ezt nem tudta megállapítani, de attól függetlenül egy nagyon jó állatorvos. Nagyon sok mindent köszönhetek neki. Az összes kutyám épp és egészséges emellett pedig boldogok. Az a tény hogy lehet, hogy fiú nem fog azon tényen változtatni hogy marad.

2014. okt. 12. 16:24
 14/22 A kérdező kommentje:
Tehát igen, fel vagyok készülve a kutyára.(nem úgy mint egyesek akik tejet adnak a kutyának.) 4 éves korom óta kutyákkal vagyok körbe véve. Az édesanyám mindig féltett a masztifoktól, de soha egyetlen egyszer sem kaptak meg és mindig szót fogadtak pedig csak 5 éves kis pisis voltam.
2014. okt. 12. 16:28
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
szuka kutyának lent van a nemi szerve szóval szerintem akkor a tiéd is szuka
2014. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ez itt egy fiú kutya

2014. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha szaporítót támogatsz, akkor a szememben nem vagy felelősségteljes állattartó! Ha mentett kutyáid is vannak, ezt tudnod kellene! Szóval még mindig fenntartom a kérdést, biztosan felkészültél a kutyatartásra?
2014. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm szépen a válaszokat.
2014. okt. 12. 19:40
 19/22 anonim ***** válasza:
Fordítsd hanyatt, és készíts róla egy képet úgy, hogy látszódjon odalenn... De ne sötétben, hanem nappali fényben. Megmondjuk neked egyértelműen a nemét. A cicije pedig csak pici még, de a szuka és a kan kutyáknak is van, mint ahogy nálunk a kisfiúknak és a kislányoknak is.
2014. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
hasonlitsd össze az otthon levőkkel.
2014. okt. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!